Як видалити чергу на друк.

Часто буває так, що відправили безліч документів на друк , а з принтера нічого не друкується. Особливо це актуально при друку в локальній мережі або при друку на мережевий принтер, який стоїть в іншому кабінеті. Відразу ж виникає питання, що ж робити? Якщо у вашій організації в штаті є спеціальний співробітник, так званий системний адміністратор, то, звичайно, краще покликати його. Але якщо його немає або така проблема сталася у вас вдома, тоді прочитайте дану статтю і самі «відремонтуйте» свій комп'ютер.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Скасування», розташовану на самому принтері або в діалоговому вікні на екрані. Цей спосіб найпростіший, але він не завжди допомагає. І не на всіх принтерах є можливість відміни друку. Якщо цей спосіб вирішив вашу проблему, то інші способи не потрібно використовувати.
2
Якщо наведений вище спосіб не допоміг або кнопки «Скасування» немає на вашому принтері, то спробуйте відключити живлення принтера. Харчування відключається спеціальним тумблером, кнопкою і т.д., це залежить від конкретної моделі принтера. У деяких моделей принтерів така процедура призводить до очищення черги друку. Якщо цей спосіб вирішив вашу проблему, то інші способи не потрібно використовувати.
3
3. Залежно від налаштувань вашої операційної системи Windows XP меню «Пуск» може відрізнятися. Відкрити «Панель управління» можна двома способами: - Пуск -> Налаштування -> Принтери і факси. Цей спосіб використовується, якщо у вас меню налаштоване стандартним способом.- Пуск - Принтери і факси. Цей спосіб застосовується в тому випадку, коли меню не класичне, і в ньому всі пункти розташовані в два стовпчики.
4
В меню «Пуск» необхідно вибрати пункт «Виконати», і ввести команду «control printers», і натиснути кнопку ОК.
5
У знов вікні, необхідно знайти значок принтера. Цей значок буде містити назву вашого принтера, як він називається в операційній системі. Далі необхідно натиснути правою кнопкою миші на цьому значку, і вибрати команду "Відкрити".
6
У вікні необхідно знайти стовпчик «Документ», і вибрати завдання, яке потрібно скасувати. Натисніть правою кнопкою миші, на цьому завданні, і виберіть зі списку команд, команду «Скасувати».
7
Якщо ви хочете повністю очистити чергу друку, тобто видалити всі завдання на друк , тоді з меню «Принтер» необхідно вибрати команду «Очистити чергу друку».
Корисна порада
Якщо ви використовуєте мережевий принтер, то вам знадобляться права адміністратора. Якщо у вас немає прав адміністратора, тоді доведеться кликати на допомогу системного адміністратор вашої організації.