Як ремонтувати холодильники.

Зламався холодильник здатний середньостатистичного обивателя повалити в паніку. Але не варто судорожно підраховувати гроші для виклику майстра або навіть для покупки нового агрегату. Більшість несправностей під силу видалити і непрофесіоналові.
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з причиною поломки. Якщо холодильник втрачає охолоджуючу рідину, ремонт його можна сформувати тільки в майстерні, де охолоджувальну систему знову наповнять фреоном, попередньо відновивши пошкоджене місце в ній. З іншими причинами можна спробувати впоратися і самостійно.
2
Якщо під або за холодильником збирається вода, і це саме вода, а не інша якась субстанція, в цьому немає нічого страшного. Більшість сучасних холодильників з автоматичною системою відтавання мають виїмку з отвором для відведення надлишку рідини. Знайдіть цей отвір і прочистите його за допомогою дротика, вода одразу ж зникне.
3
Холодильник постійно морозить, утворюючи всередині шар криги? Швидше за все, проблема полягає в погано прилеглої гумки ущільнювача. Обстежте її на предмет пошкоджень. Дуже часто винуватцем виявляється застряглий в ній невеликий предмет. Продірявився гумку можна спробувати відреставрувати за допомогою звичайного віконного ущільнювача або просто замовити нову.
4
Якщо ж вищенаведена захід не допоміг, в холодильнику панує мінусова температура, а він все морозить, то справа може бути в що вийшов з ладу термостаті. Проблему вирішить його заміна.
5
Холодильник не працює, до того ж в ньому не загоряється лампа? Перевірте розетку. З дуже великою часткою ймовірності прилад просто не отримує електрики. Так що справа не в холодильнику, запросіть електрика або відремонтуйте розетку самостійно, якщо це вам під силу.
6
Якщо ж холодильник голосно гуде, холодить нерівномірно, решітка позаду нього нагрівається лише частково і випливає рідина - точно не вода, це вже серйозно. Вирішуйте самі, чи хочете ви відправити холодильник в майстерню для заливки фреону або краще купити новий.