Зменшення трафіку: Як вирішити проблему ?

Інтернет- трафік - це кількість даних, які приймає або віддає користувач через свій комп'ютер. Якщо користувач використовує безлімітний інтернет, то питання про зменшення трафік а у нього не виникає. Якщо ж оплата за Інтернет залежить від трафік а, то виникає природне бажання його зменшити. Існують методи, що дозволяють економити на інтернет- трафік е. Отже, приступимо до вивчення всіх варіантів:
Інструкція
1
Вимкніть графічну інформацію в браузері. Звичайно ж, від цього способу значно зменшиться інтернет- трафік , проте назвати комфортним такий інтернет складно.
2
Налаштуйте програму проксі-сервер в браузері. Проксі-сервер не накладає ніяких обмежень на використовуваний браузер, і дозволяє використовувати паралельно різні браузери. Гідністю цих програм є те, що часто крім виконання кеширования, вони можуть ще займатися обліком трафік а.
3
Блокуйте банери. Як відомо, саме реклама стала великою проблемою для користувачів інтернету. Одним з зручних способів блокування реклами володіє Firefox: достатньо лише підвести до банера курсор, вибрати пункт контекстного меню "Block Images from ..." ("Блокувати зображення з ..."), і банер більше не з'явиться.
4
Скачайте і встановіть програму Traffic Optimizer, в основному вона працює в операційних системах Windows 2000, XP і 2003. Запам'ятайте, ефективність сервісу в максимальному ступені стиснення, яка досягається на текстових файлах з форматом HTML або XML і обміні повідомленнями. Файли EXE, ZIP, RAR, музичні та відео файли програма Traffic Optimizer не може стиснути.
5
Встановіть спеціалізовану програму для роботи з електронною поштою. Постарайтеся переглядати тільки заголовки пошти і вже потім можна прийняти рішення, завантажувати сам лист з сервера або видалити, не читаючи. Інтернет- трафік завжди був цінним ресурсом. Завдяки деяким методам можна досягти економії трафік а і тим самим зменшити його. Скористайтеся відразу декількома способами, постарайтеся знайти золоту середину і не зашкодити якості інтернет- трафік а.