Як зробити кисті на шарф. Як робити пензлики з ниток на шалі.

Шарф - це незамінна річ в холодну погоду. Однак, крім функціонального застосування для тепла, шарф можна використовувати для краси, якщо носити його зовні верхнього одягу. Для цього його потрібно зв'язати достовірніше і прикрасити кистями.
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Ножиці
  • Гачок
  • Книга (широка картонка)
Інструкція
1
Для того, щоб прикрасити шарф кистями, потрібно визначитися, які нитки потрібно використовувати для кистей. Зазвичай кисті роблять з таких же нік \ ток, як і шарф. Але якщо ви хочете надати шарфу додаткову яскравість, то рекомендується робити кисті з контрастних ниток, або хоча б додавати в кисті декілька різних кольорів.
2
Щойно нитки обрані, потрібно вибрати довжину кистей. Оптимальною довжиною зазвичай є 15 см. Для отримання кисті довжиною 15 см потрібно нарізати нитки довжиною в два рази більше, тобто 30 см.
3
Для нарізування ниток можна використовувати книгу або товсту картонку. На них намотується нитка вкруговую, а потім рівно розрізається по одній зі сторін.
4
Після цього потрібно формувати кисті і закріплювати їх по черзі на шарф. Можна закріплювати тоненькі кисті з декількох ниток, але робити це в кожну петлю шарфа. А можна зробити кисті більш товстими, але при цьому закріплювати їх через невеликі проміжки. Закріплення робиться таким чином. Кілька ниток простягається через петлю гачком і затягується на краю шарфа.
Зверніть увагу
Після того, як кисті будуть закріплені, їх вирівнюють. Тому краще закласти приблизно 1 см запасу на підрізування.
Корисна порада
Якщо ви плануєте в'язати шарф з китицями, враховуйте це при розрахунку ниток.
Шарф можна не тільки зв'язати, але і зшити! Це набагато швидше і актуальніше, адже наступає весна ... Геть теплу шерсть!
Вам знадобиться
  • Відріз тканини довжиною 2 м, шириною 60 см
  • Швейна машинка
  • Нитки для шиття.
Інструкція
1
Шарф можна зробити дуже багатьма способами. Його можна в'язати, плести, в мережі дуже багато самих різних способів. Для створення шарфів використовуються і нитки, і пряжа. Від якості, складу і товщини ниток залежить щільність в'язки, і, відповідно, товщина вироби. Також розрізняються способи в'язання. Якщо ви будете в'язати шарф спицями - шарф вийде рівний, боле щільний, і часу на його виготовлення піде менше. Якщо ж ви ризикнете в'язати шарф гачком - то може вийти ажурний аксесуар, адже при в'язанні гачком більший вибір різних візерунків, але і часу на нього піде набагато больше.Также шарфи можна шити. Особливо це стосується демісезонних шарфів, які потрібні скоріше як аксесуари, а не як теплі речі для збереження температури. На шиття шарфа затрачається найменша кількість часу, в порівнянні з в'язанням.
2
Для того, щоб зшити шарф, нам потрібно визначитися з тканиною для нього. Найкраще брати тонку, легко драпірується тканину, тому що ми будемо використовувати в нашому шарфі елементи збірок. Можна взяти тонку вовняну або сумішеві тканини.
3
Беремо шматок тканини таких розмірів: довжина близько 2м, ширина близько 60 см. Якщо краї відрізу не оброблені, то їх потрібно обробити оверлочними швом (якщо у вашій машинці є така функція - скористайтеся ним). Можна попередньо віддати відріз в ательє, щоб вам його обверложілі на професійному оверлок, це не займе багато часу, зате заощадить вам ваше.
4
Потім розкладаємо відріз на горизонтальну поверхню, і за допомогою швейного крейди двома лініями поділяємо ширину відрізу на три частини, по 20 см. Отримуємо дві смуги, які поділяють наш шарф в довжину. Наша задача - наметочним швом трохи стягти за цими швах шарф, щоб зробити його походимо на накидку "боа".
5
промітати таким чином два шва, і обов'язково закріпивши нитки в кінці відрізу, щоб вони не розпустилися - прошиваємо шарф по намітки звичайним швом на машинці, закріплюючи збірки. Можна використовувати як нитки в колір тканини шарфа, так і контрастні, для більшої індивідуальності вашої речі.
6
Тепер нам залишилося тільки акуратно видалити наметочним нитки - і шарф готовий.
Зверніть увагу
Намагайтеся робити збірки тканини рівномірно
Корисна порада
Для шарфа з оборками краще взяти тонку тканину.