Як зняти код блокування.

У багатьох телефонах і на всіх сім-картах використовується код блокування. Його призначення - захист від зловмисників у випадку, якщо телефон був вкрадений або загублений. В цьому випадку передбачається, що інформація, що міститься на телефоні, не може бути використана третіми особами. У разі, якщо ви втратили або забули свої код и блокування, ви можете їх відновити за допомогою декількох нескладних операцій.
Інструкція
1
У випадку, якщо у вас на телефоні не містилося цінної інформації, поновіть прошивку. В цьому випадку вам будуть потрібні драйвери для підключення телефону до комп'ютера і usb-провід для синхронізації. У разі, якщо цього не було в комплекті, ви можете купити цей провід в магазині стільникового техніки. Скачайте необхідні програми та шаблони прошивок в інтернеті, після чого збережіть прошивку, наявну у вас на телефоні і перепрошити його.
2
Якщо ж на телефоні міститься цінна інформація, зверніться до виробника вашого телефону, спочатку в регіональне представництво, а потім в головний офіс. Вам буде потрібно паспорт телефону і документи, що засвідчують ваше право володіння телефоном. Будьте готові надати скани цих документів, відправивши їх по електронній пошті. Вам буде надано код скидання захисного код а.
3
Якщо ж у вас заблокована сім-карта, введіть PUK код , який повинен знаходитися на платівці від сім-карти. У разі, якщо у вас немає цієї платівки або загублено, зверніться до оператора стільникового зв'язку з проханням про розблокування або заміні сім-карти. Принесіть з собою паспорт для того, щоб підтвердити своє право на здійснення цієї операції.