Як розморозити морозильну камеру.

Якщо у вашій морозильній камері громадяться брили льоду, прийшла пора його відтанути. Адже полій не тільки неакуратно виглядає і з'їдає простір, вона ще й погіршує роботу кухонного приладу, вимушеного тепер споживати більшу кількість електроенергії.
Вам знадобиться
  • - морозильна камера
  • - вентилятор
  • - фен
  • - таз для води
Інструкція
1
Не грає особливої ролі, чи збираєтеся ви відтавати велику морозильну камеру або звичайне морозильне відділення в холодильнику. І в тому і в іншому випадку вам доведеться діяти по одному і тому ж принципу.
2
Вимкніть ваш електроприлад від харчування, вийміть з нього всі продукти, складіть їх куди-небудь, де вони не зможуть швидко відтанути. Повторна заморозка не піде на користь ні їм, ні вам, ні морозильнику. Підготуйте посуд, в яку ви будете збирати талу воду.
3
Ви можете просто залишити все, як є. Максимум, через добу, морозильна камера розмерзнеться сама, за умови, що ви залишите відкритою дверцята. Але цей варіант підходить вам тільки в тому випадку, якщо ви нікуди не поспішаєте і продуктів, які потребують заморожуванню, у вас немає. Більшість же людей намагаються прискорити процес.
4
Ні в якому разі не сколюють лід ножем або іншими гострими предметами, так ви легко можете пошкодити стінки камери, після чого прилад залишиться відправити тільки на звалище. Також не варто дути на лід гарячим струменем повітря з фена. Різкий перепад температур, що впливає на стінки морозилки, може викликати утворення в них тріщин і розривів.
5
Найкраще, що ви можете зробити - забезпечити відтік холодного повітря з внутрішнього простору приладу. Найлегше зробити це за допомогою вентилятора, фен теж може зіграти свою позитивну роль, якщо на ньому є функція подачі холодної струменя повітря.
6
Прекрасним помічником при відтаванні морозильної камери може стати звичайна кухонна сіль. Просто посипте нею лід, і той почне танути буквально на ваших очах. Не забувайте постійно видаляти утворюється при цьому воду.
7
Після відтавання протріть камеру ганчіркою, змоченою в розчині оцту, ретельно просушіть всі стінки і ваша морозилка знову готова до використання.