Як розрахувати арматуру. розрахувати арматуру фундамент стрічковий.

Самостійний розрахунок арматури і кроку між нею може привести до плачевних підсумковими результатами. Проект арматурного каркаса з точним розрахунком форми і кроку конструкції повинен виробляти професійний архітектор на фазі проектних робіт з урахуванням дослідження грунту, рівень промерзання, грунтових вод і ваги будови, виходячи з матеріалів. Самостійно можна розрахувати, скільки саме арматури необхідно купити, щоб спорудити плановану конструкцію.
Інструкція
1
Розрахунок слід провести відповідно до креслення проекту.
2
Прорахуйте довжину всіх поздовжніх прутів арматури по всьому периметру будівлі. Складіть їх довжину.
3
Довжину поперечних прутів помножте на їх кількість у всій зв'язці.
4
Окремо прорахуйте висоту, довжину і ширину бічних тумб, до яких ви буде кріпити весь арматурний каркас. Якщо у вашому проекті передбачено встановлювати додаткові несучі кріпильні тумби, то розрахуйте їх висоту і поперечки.
5
Все розрахунки складіть і розділіть на довжину арматурних прутів.
6
Додатково необхідно брати 2-3 прута. Розрахунки виробляти максимально точно, тому що якщо ви прорахували, вам доведеться витрачати додатковий час на відвідування будівельної бази і нести додаткові витрати з доставки.
7
Якщо ви все-таки вирішили провести установку арматурного каркаса без складання проекту по кроку арматури, то накресліть самостійно інсталяційний проект і розрахуйтеся зазначеним вище способом.
8
Подовжні бічні прути потрібно встановлювати згідно з шириною будови. Посередині від двох крайніх прутів пропускати ще два поздовжніх. Крок між поперечними сполуками повинен бути не більше 20-25 см.
9
Але все-таки краще не ризикувати і не виробляти самостійний розрахунок кроку за власним проектом. Неправильні розрахунки можуть привести до розтріскування будівлі через просадки фундаменту.
При будівництві будинку або якогось іншого нежитлового приміщення потрібно подбати проекті, згідно з яким будуть вестися будівельно-монтажні роботи. У більшості випадків забудовник розраховує вартість проектних робіт сам, враховуючи безліч факторів, що впливають на процес будівництва.
Вам знадобиться
  • - архітектор;
  • - робочі креслення проекту;
  • - розрахунок інженерних комунікацій.
Інструкція
1
На будівельному ринку зараз існує безліч фірм, що спеціалізуються на розробці будівельної документації, в тому числі проектних робіт. Розрахувати їх самостійно можна за допомогою довідника цін на будівництво.
2
Архітектурно-будівельна частина забере приблизно 80% від загальної вартості проекту. Ціна проекту залежить і від складності, і від обсягу роботи. Як правило, для розробки проекту люди звертаються в проектні фірми або конкретному архітектору. В останньому випадку проект обійдеться трохи дешевше. Розробка вентиляції, водопостачання, каналізації та електрики забере 5-10% від загальної суми будівельно-монтажних робіт.
3
Самостійно зробити всі розрахунки за допомогою робочих креслень може досвідчений субпідрядник. Він же підбере обладнання, найбільш оптимальне для вашого будинку. Таким чином можна заощадити на інженерній частині до третини її вартості.
4
При виборі проекту будинку зверніть увагу, що типовий або повторно використовуваний проект в 5% дешевше, ніж індивідуальний, не кажучи вже про ексклюзивне. Архітектор має право попросити вас про додаткову оплату, якщо йому доведеться консультуватися з іншими фахівцями, робити макет або перспективне зображення. а якщо його місце роботи знаходиться далеко від об'єкта будівництва, вам доведеться компенсувати виникли транспортні витрати. При будівництві комплексу будівель вигідніше вважати проект від загальної вартості - чим більше площа проекту, тим менше його вартість за квадратний метр.
5
Крім цього, проектна документація повинна бути погоджена з відповідними органами (Управлінням архітектури та містобудування, Пожежної охороною, держконтроль і наглядом, Санепідемстанцією і т. Д.). Узгодження потрібно робити ще до початку будівельних робіт. Це обов'язкова умова для легалізації будинку або іншого об'єкта нерухомості.
6
Завдяки узгодженню проектної документації, фізичний об'єкт набуває статусу юридичної. А об'єкт, який був зведений без розробки і узгодження необхідної проектної документації, може бути розцінений як самовільне будівництво і знесений. Причому за рахунок його власника.