Як розраховувати тренди.

Для того щоб постійно бути в курсі подій на фінансовому ринку, а також прогнозувати зміни в цих подіях, необхідно вміти відслідковувати фінансові тренди . Грамотний аналіз ринку дозволяє передбачити зміни в співвідношенні попиту та пропозиції, і в багатьох інших аспектах фінансової діяльності, і це може надати істотну допомогу інвесторам і бізнесменам.
Інструкція
1
Для оцінки ринкових тенденцій вам необхідно стежити за падіннями і підйомами ринку, а також за їх рівномірним горизонтальним рухом, свидетельствующем про проміжні періодах, своєрідних паузах, які важливі для подальших рухів ринку. Саме напрям ринкового руху називається тенденцією, і тенденції поділяються на основні, вторинні і короткострокові.
2
Якщо основна тенденція має термін від півроку і до декількох років, і довгострокова тенденція найчастіше враховується фінансовими аналітиками, то вторинна тенденція триває один-шість місяців, і вона не менш важлива, так як коригує основну. Короткострокова тенденція коригує середню тенденцію і має важливість для трейдерів, а не для інвесторів.
3
Кращим методом вивчення ринкових тенденцій є побудова простій лінії тренда. Використовуйте лінію тренда для визначення кута нахилу тенденції, її висхідних і низхідних ліній. Проводите висхідну лінію під послідовно зростаючими мінімумами відкатів, а спадну лінію проводите над послідовно понижающимися ринковими піками.
4
Встановіть для кожної лінії дві точки, через які вона проходитиме.
5
Якнайчастіше тестируйте лінію тренда на реальний стан ринку, щоб вона стала вагомішою й ефективніше, а її результати були якнайближче до реального стану справ.
6
Проводите на графіках по нескольку ліній - в деяких випадках якісь лінії є помилковими, і тому необхідно проводити нові раз за разом, щоб визначити короткострокові та тривалі тенденції.