Як виробляти взуття.

Як і одяг, взуття - це предмет першої необхідності для кожної людини. Саме тому в будь-який час виробництво взуття є перспективним і вигідним справою, яка приносить чималий прибуток своєму виробнику. Це відбувається завдяки безперервної потреби людей в зимової, літньої, демисезонной, вечірньої, спортивної та іншого взуття.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зайнятися виготовленням взуття, використовуйте для виготовлення її верхній частині і устілки натуральну шкіру, яка має високу міцність, тривалий час зберігає привабливий зовнішній вигляд, а крім того, відрізняється довговічністю, стійка до вологи і добре зберігає тепло, підтримуючи всередині взуття комфортну для ноги температуру.
2
Як підкладали використовуйте водостійку і еластичну шкіру, а для п'яти черевика - шкіру підвищеної міцності.
3
Підошви взуття можна виготовляти з різних матеріалів. Підошви літнього взуття робіть з легких і гнучких матеріалів, а підошви для зимової та морозотривкої взуття лучщш робити з міцніших і довговічних матеріалів, не схильних ковзанню.
4
Почніть виробництво взуття з розкрою її деталей, використовуючи найбільш якісні та міцні відрізи шкіри, які мають високу зносостійкість.
5
Потім переходите до обробки окремих деталей, а також до заготівлі її верхній частині. Обробляйте деталі вощеними нитками, щоб шви були водонепроникними. Для літнього взуття також розкроїте подклад з зміцнювальної тканини на основі бавовняної Jersey. Носи і п'яти черевик зміцните спеціальним еластичним полімером, який зберігає форму і м'якість, забезпечуючи нозі додатковий комфорт.
6
При складанні всіх деталей в готову взуття використовуйте колодку, на якій затягуються деталі верхньої частини, а до заготівлі потім прикріплюється підошва. Від якості монтажу та затяжки залежить подальша якість і довговічність взуття, а також її зовнішній вигляд і зручність. При монтажі зимового взуття після приклеювання підошви додатково прошивати її по борту.
7
В фінішній обробці взуття беруть участь водовідштовхувальні і зберігають колір і блиск просочення. Нанесіть їх на поверхню взуття, а потім повторно перевірте її якість і відповідність технологічним нормам.