Як виробляти меблі.

Меблі в квартирі несе не тільки функціональну роль, але і естетичну - стиль і зовнішній вигляд меблів доповнює інтер'єр, вносить в нього незвичайні акценти, створює закінчений вигляд вашого домашнього простору. Сучасні меблеві магазини надають великий вибір меблів, виготовленої в різних стилях і з різних матеріалів. Існують різні технології виробництва меблів, що враховують особливості матеріалів, конструкторське виконання і кількість складних деталей.
Інструкція
1
Особливості технології виробництва залежать і від того, наскільки масовою є вироблена модель. Якщо ви виготовляєте меблі за індивідуальним замовленням, і подібних екземплярів повторно проводити не плануєте, технологія може бути більш складною, а для масового виробництва - простіший.
2
Починайте виробництво меблів з розкрою сухих пиломатеріалів на заготовки, а також з механічної обробки цих заготовок. Після обробки заготовки пиломатеріалів здобувають необхідні розміри. Точно так же обробляйте меблеві щити, плити на деревній основі, клеєну, гнуту і пресовану деревину.
3
Після того як деталі приймуть потрібну форму і будуть відповідати потрібному розміру, проведіть оздоблювальні роботи - в плитах прорізається потрібний рельєф за допомогою фрези, і всі деталі покриваються лакофарбовими матеріалами.
4
Коли кожна конкретна деталь готова, деталі необхідно збирати в вузли, а вузли з деталей в певній послідовності збирати в сам предмет меблів. На великих фабриках збирання меблів автоматизована - для цього використовують спеціальні складальні конвеєри.
5
Після складання на виріб монтується меблева фурнітура, за допомогою фурнітури навішуються дверки, формується каркас. Проробіть отвори під шурупи та кріпильні скоби в задній стінці виробу. Дверцята меблів після навішування обов'язково регулюються за допомогою складальних стапелів.