Як розрахувати вартість ремонту квартири.

Ремонт квартири - справа нелегка, яка потребує затрат як фізичних, так і грошових. Звернемося до останнього, оскільки одним з важливих чинників у ремонті квартири є його вартість. Самостійна оцінка ремонтних робіт - процес досить важкий. Полегшити підрахунки допоможуть прості правила:
Інструкція
1
Визначтеся з рівнем робіт: косметичний або капітальний ремонт, зміна оздоблення або перепланування. Також сюди відноситься бажану якість, терміни, місце ремонту - високі вимоги, висока ціна.
2
Складіть дизайн-проект. Дизайнер з урахуванням ваших побажань розробить схему майбутньої квартири : план розміщення меблів, розміщення електрообладнання та сантехніки, стелі, стін і підлоги з урахуванням підлогового покриття. Дизайн-проект допоможе розрахувати витрати на матеріали і роботи. Залучення досвідченого дизайнера допоможе уникнути помилок при складанні кошторису і в процесі ремонту . Однак ви можете скласти дизайн-проект і самостійно.
3
Визначтеся з виконавцями ремонтних робіт у вашій квартирі. Від того, ким буде проводитися ремонт, безпосередньо залежить його вартість. Це може бути кваліфікована, офіційно працююча бригада обробників, або початківці обробники, що пропонують свої послуги досить недорого. Схиляючись до вибору більш дешевої праці, не варто забувати про можливу небезпеку - некваліфіковані робітники можуть запропонувати сумнівної якості послуги з ремонту, в цьому випадку гроші будуть просто викинуті на вітер.
4
Вік дому та тип будівлі також визначають розрахунок суми ремонтних робіт. У нових будинках ремонт обійдеться значно дешевше, в старих - відповідно дорожче.
5
Визначтеся з рівнем цін на оздоблювальні матеріали. які ви можете собі дозволити. Закупівля витратних і оздоблювальних матеріалів - витрати, які входять в загальну вартість ремонтних робіт. Це можуть бути елітні і навіть ексклюзивні матеріали, а також і досить недорогі і практичні.
6
Обов'язково врахуйте в кошторисі на ремонт витратні матеріали, необхідні на підготовчому етапі ремонтних робіт (грунтовки та шпаклівки, клеї, дроти, сухі суміші та ін.). Вони повинні бути гідної якості, так як можуть мати значний вплив на якість отделкі.Учітивайте, що розрахунки на ремонт, проведені на основі попереднього дизайн-проекту, дають похибку 2-5%, без проекту - точність проекту 2-3 менше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uUr49-tC4c8
Перш ніж почати ремонт двокімнатної квартири, необхідно розрахувати його вартість, проте самостійно це зробити не так-то просто, навіть за допомогою калькуляторів, розміщених на будівельних сайтах.
Перед початком будь-яких ремонтних робіт першим ділом складаються кошториси на витрати. Слід зазначити, що ремонт в новобудові з нуля буде значно дешевше, ніж точно такий же ремонт в такій же квартирі на вторинному ринку, так як доведеться робити демонтаж поверхонь і, можливо, робити перепланування. Середня ціна на ремонт квартири приблизно дорівнює 20% її вартості. На цю цифру можна спиратися.

Ремонт в новобудові

В новобудові ремонт робиться з нуля, тому кошторис складається тільки на вироблені роботи. Знаючи, що саме ви хочете отримати в кінцевому підсумку, легко можна розрахувати вартість. На сайтах будівельних компаній маються калькулятори, які допоможуть вам. Але не забувайте, що деякі види робіт вимагають деталізації. Наприклад, поклейка шпалер не включає в себе попереднє вирівнювання стін, це потрібно порахувати окремим пунктом.

Капітальний ремонт

Якщо ви плануєте робити капітальний ремонт в квартирі, то тут все трохи складніше. В розрахунок вартості входять не тільки використовувані матеріали і оплата робіт, але і демонтаж. При поклейке тих же шпалер попередньо потрібно очистити поверхню від старих покриттів, провести вирівнювання стін, підготовку стін, обштукатурити і зашпатлевать. Все це оплачується окремо. В цьому випадку також можна використовувати калькулятор вартості ремонту. Якщо ви плануєте робити ремонт самостійно, то можна сміливо відняти з отриманої вартості 30%. Щоб провести точні розрахунки, потрібно знати площу квартири, а також, які саме роботи будуть проводитися, які матеріали будуть використовуватися, адже навіть підлогове покриття має великий діапазон цін, не кажучи вже про вибір сантехніки та інших елементів інтер'єру. Багато чого залежить від ваших смакових уподобань та фінансових можливостей. Вартість ремонту буде сильно відрізнятися залежно від того, оберете ви паркет або лінолеум, італійську сантехніку або російську, якого типу будуть шпалери, і чи будуть вони взагалі, чи буде використовуватися кахельна плитка. Фактори, що впливають на кінцеву вартість ремонту в двокімнатній квартирі можна перераховувати безкінечно, вибір за вами. Будь-яка поважаюча себе будівельна організація назве остаточну вартість ремонту тільки після ретельного огляду квартири, виконання точних вимірювань і складання кошторису, яка влаштовує і замовника, і виконавця. Самостійно ви можете порахувати тільки приблизну вартість, на яку можна спиратися.