Як очистити голівку принтера.

Багато стикалися з поширеною проблемою струменевих принтерів - якщо деякий час не використовувати принтер за призначенням, його друкують головки засихають. Для більшості людей це означає повну несправність принтера , тому їм доводиться від нього позбавлятися. Однак насправді засмітилися друкують голівки - це не необоротна проблема і їх можна прочистити.
Інструкція
1
Підготуйте для очистки друкуючих головок стерильну медичну вату, рідина для очищення стекол з нашатирним спиртом, дистильовану воду, пластикову ванночку з кришкою і два невеликих шприца з голками, а також пачку паперових серветок.
2
Візьміть серветку і поставте на неї витягнуту з принтера друкувальну головку дюзами вниз. На серветці залишаться сліди чорнила - продовжуйте міняти серветку доти, поки головка не залишатиме на ній слідів.
3
Тепер змочіть в засобі для очищення стекол паперову серветку і протріть корпус друкуючої головки, не зачіпаючи електричну плату і місце з'єднання головки з картриджем. Промийте парканні штуцера головки, набравши засіб для очищення в шприц.
4
Повністю усунувши сліди чорнила, прокладете штуцера стерильною ватою, рясно змоченою в засобі для очищення стекол. Поставте головку з ватою в пластикову ванночку, на дно налийте очищувальну рідину і герметично закрийте ємність кришкою або пакетом. Зачекайте добу, а потім змініть розчин.
5
Повторюйте процедуру протягом двох-трьох днів, після чого витягніть головку з розчину і промокніть серветкою його залишки в заборник.
6
Після того як сліди чорнила перестануть друкуватися на серветці, промийте головку дистильованою водою. Знову промокніть головку серветками і просушіть феном на великій відстані протягом півгодини. Встановіть головку в принтер і поставте новий картридж.