Як дізнатися середню швидкість.

Ситуація, коли інтернет "повзає", немов равлик, - далеко не рідкість. І це відбувається незважаючи на всю кількість цифр в рекламному буклеті вашого провайдера. Обіцяна швидкість перевищує десятки мегабайт в секунду, але на ділі немає навіть десятої частини від обіцяного. Якщо ви хочете виміряти справжню, а не рекламну швидкість вашого з'єднання, то ця стаття вам допоможе.
Інструкція
1
Ось кілька посилань, пройшовши по яких, ви можете виміряти швидкість свого з'єднання: speed.yoip.ru; 2ip.ru; www.softholm.com; spchat.ru; www.testinternet.ru; www.and-rey.ru. Також необхідно пам'ятати, що для того, щоб отримати найбільш точний і правильний результат тестування вам потрібно відключити всі програми, які можуть використовувати інтернет в момент проведення тестування. Це можуть бути будь-які інтернет-гойдалки, інтернет-радіо чи телебачення.
2
Для виміру «моментальної» швидкості вашого з'єднання з інтернетом вам потрібно перейти по будь посиланню, наведеної вище і натиснути кнопку «Виміряти швидкість ».
3
Протягом декількох хвилин вам необхідно утриматися від використання інтернету. Це необхідно для того, щоб браузер, який ви використовуєте для перегляду інтернет-сторінок, не впливав на швидкість з'єднання.
4
У таблиці, яка з'явиться після завершення тестування, ви побачите швидкість вашого з'єднання з інтернетом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tj_XaeIaG7E
Зверніть увагу
Необхідно пам'ятати, що тест для вимірювання швидкості показує не середню швидкість завантаження пакета і не максимальну швидкість, з якою може працювати ваш інтернет, а саме швидкість передачі в даний момент часу. На результат тесту впливає розміру пакета переданих даних. Тут діє правило: чим більший обсяг пакета, тим точніші результати тестування.
Корисна порада
Вимірювання швидкості здійснюється шляхом розрахунку часу передачі якого-небудь об'єму даних з сервера. Обсяг даних для передачі має певне значення. Якщо розрахована швидкість не відповідає очікуваної або обіцяної провайдером, тоді спробуйте повторити тестування через деякий час. Цілком можливо, що канал вашого провайдера сильно перевантажений.