Як проростити льон.

Льняні тканини по праву вважаються одними з кращих, але не всі сорти льону підходять для їх вироблення. Тонкі нитки виходять тільки з високоякісних рослин, квітучих білим кольором. Процес цей досить трудомісткий, але заради інтересу можна спробувати виростити льон і самостійно.
Інструкція
1
Насіння льону важко назвати великими, в довжину одне зернятко ледь досягає 5 мм. Розраховуйте час висадки його в грунт, виходячи з того, що для повного визрівання рослині зажадає від 12 до 14 тижнів.
2
Неможливо знайти поле, на якому 2 роки поспіль вирощувався б льон . Досвідчені агрономи радять після збору льону дати землі відпочити 5-7 років, щоб уникнути виснаження грунту і вберегти майбутні врожаї від можливого ураження хвороботворними бактеріями.
3
Грунт для висадки льону повинна бути пухкої, щоб визріли рослини можна було видирати разом з коренем. Місце, на якому ви розташуєте свої посадки, має бути захищеним від сильного вітру. Стебла льону дуже крихкі і можуть ламатися під його поривами.
4
Насіння льону володіють не дуже гарною схожістю, тому краще висівати їх погуще. Якщо виникне необхідність, ви завжди зможете їх прорідити.
5
Залежно від умов, льон може проростати до трьох тижнів, тому не потрібно впадати у відчай, якщо доведеться чекати сходів небагатьом довше звичайного. Запасіться терпінням, добре зволожуйте грунт, і незабаром із землі здадуться перші паростки.
6
Рослина льону являє собою стебло з розташованими вздовж нього листям. Найбільша кількість їх утворюється у льону до періоду цвітіння, з утворенням зав'язей листя починає потихеньку відмирати.
7
Як тільки плоди льону почнуть гриміти, уподібнюючись брязкальці, насіння вважаються дозрілими, а льон - готовим до збору та подальшої обробки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5zsvYKT3i7s