Як видалити стандартні мелодії.

У більшості телефонів, які сьогодні можна побачити, присутній засіб для розширення пам'яті - флеш-карта, яку можна замінити, тим самим збільшивши ємність телефону. Але в деяких бюджетних моделях ця функція не передбачена через їх низьку вартість. Для того щоб збільшити пам'ять вашого телефону, видаливши стандартні мелодії , можна скористатися кількома методами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - usb-шнур;
  • - драйвера.
Інструкція
1
У першому випадку стандартні мелодії можна видалити, використовуючи меню телефону. Знайдіть місце, в якому вони зберігаються і видаліть їх вручну, використовуючи функцію додаткового меню телефону "видалити". Якщо це не виходить і стоїть заборона на видалення мелодій, переходите до наступного кроку.
2
Підключіть телефон до комп'ютера і встановіть драйвера для телефону, які, як і usb-провід, повинні міститися в комплекті поставки разом з телефоном. Використовуючи програмну утиліту по синхронізації телефону з комп'ютером, видаліть з комп'ютера мелодії , які знаходяться на телефоні в розділі "Стандартні". Після цього перезавантажте телефон з комп'ютера.
3
Якщо попередні способи не спрацювали, знайдіть в інтернеті чисту прошивку без вбудованих мелодій. Після цього підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи usb-шнур, після чого замініть прошивку, попередньо зберігши вихідну. Це необхідно зробити на випадок, якщо у вас не вийде нормально встановити нову прошивку або вона буде працювати нестабільно. У випадку якщо у вас нічого не виходить, зверніться в сервісний центр, де вам оновлять прошивку до версії, в якій немає стандартних мелодій.