Як зробити бахрому для шарфа.

Всім нам знайома бахрома. Люди з давніх часів прикрашали їй деталі свого одягу. Згадайте бабусині скатертини, шалі, пледи, хустки, шарфики. І в наш час в гардеробі сучасної дівчини, жінки завжди присутній такий аксесуар як шарф. Він виглядатиме особливо стильним, якщо буде прикрашений бахромою. Даним терміном позначають звисаючу нитка. Зробити бахрому для шарфа під силу всім. Бахрома буває простий, з вузликами, довгою або короткою.
Інструкція
1
Порахуйте, скільки вам знадобиться ниток. Якщо ваш шарф пов'язаний доріжками з особових і виворітних петель, то на кожну доріжку необхідно одну або дві нитки бахроми. Якщо ви хочете густу бахрому , подвійте кількість ниток.
2
Пряжа для бахроми може бути однотонною і різнобарвною. Це залежить від кольору вашого шарфа і від вашої фантазії. Не бійтеся експериментувати.
3
Візьміть пряжу і наріжте її на шматки, довжина яких повинна бути вдвічі більше задуманої вами бахроми. Буде простіше, якщо ви намотаєте нитку навколо картону. Ширина картону повинна відповідати довжині бахроми. Один виток навколо картону дорівнюватиме довжині нитки, яка вам необхідна.
4
Не забираючи картону, розріжте з одного боку ножицями пряжу. Складіть все нитки навпіл.
5
Підготовлені заготовки можна починати навішувати на край вашого шарфа. Для цього гачком підхопите середину нитки і протягуйте через нижній край шарфа.
6
У вас вийде витягнута петля, в яку необхідно протягнути кінчики ниток. Щільно затягніть нитку. У вас вийшла одна бахрома. Витягаючи нитку по обличчю шарфа, ви отримаєте вузлик з перетяжкою. По вивороту - вийде у вигляді петельки. Таким же чином навішуйте всі інші нитки. Продевая відразу кілька ниток, ви отримаєте більш пухнасту бахрому .
7
Підрівняйте ножицями готову бахрому . Щоб зробити бахрому більш об'ємною, протягуйте пучок ниток через певний проміжок по краю шарфа.
8
Прикрасити бахрому можна маленькими намистинками або доповнити одним рядом вузлів. Для цього візьміть половину ниток одного вузла і половину другого, оформите в вузлик на невеликій відстані.
9
Готовий шарф з бахромою укладіть навколо шиї. Зробіть один кінець звисає попереду, інший кінець прикріпіть в області плеча. Просто і красиво!