Як встановити акустику в автомобіль. Як встановити динаміки на машину.

Гарна музика в автомобілі допоможе скрасити будь-яку поїздку. Якщо ви хочете отримати дійсно якісне звучання, то треба відповідально поставитися до вибору автомобільної акустики, а також її установці.
Інструкція
1
Для початку виберіть акустику, підходящу для вашого автомобіля. Якщо дозволяють обсяги багажника, то можна встановити повний комплект акустичних систем. Для початку потрібно купити підсилювач бажаної потужності. Підсилювачів можна поставити два, а деякі встановлюють і три. Під підсилювач купуються сабвуфер і динаміки.
2
Розмір динаміків вибирають за спеціальним каталогом акустики з урахуванням специфіки вашого автомобіля. Динаміки бувають однокомпонентні, двокомпонентні, трикомпонентні. Розрізняються вони модифікацією. Наприклад, в двокомпонентних динаміках рознесені верхні частоти. В трикомпонентних рознесені «пищалки», середні і верхні частоти. В останню чергу вибирається магнітола. Вона повинна відповідати потужності і можливостям акустики.
3
Визначте місце установки динаміків. Це можуть бути штатні місця для установки - торпедо, передні і задні двері, задня полку. Сабвуфер і підсилювач встановлюються в багажник. Харчування підсилювача береться з корпусу автомобіля, а плюс тягнеться до акумулятора через запобіжник. Запобіжник встановлюється поруч з акумулятором і управляє включенням/виключенням підсилювача. З магнітоли тягнуться дроти «тюльпани» на підсилювач. А з підсилювача - на динаміки.
Їзда у власному автомобілі перетворюється на ще більш приємне заняття, коли поїздку сопровоздает улюблена музика. Музика або радіо може скрасити тривалу поїздку або затягнуту міську пробку, і саме тому більшість автовласників, якщо їх автомобілі не мають заводських магнітол і динаміків, встановлюють на автомобіль акустичну систему. У цій статті ви дізнаєтеся, як оснастити машину новими динаміками.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно вибрати правильну акустичну систему, перш ніж купувати її. Тип акустики залежить від типу і моделі автомобіля, а також від тих місць в автомобілі, які ви підготували під систему. Залежно від місця розташування передбачуваних динаміків, з'ясуйте, якого розміру динаміки туди підійдуть.
2
Потім виберіть тип бажаної акустичної системи - коаксильной або компонентний. Якщо ви хочете отримати звук високої якості, здобувайте компонентную акустичну систему з роздільними динаміками низьких, середніх і високих частот. Чим крупніше розмір самих динаміків - тим глибше буде рівень звуку і тим глибше звучатимуть баси.
3
Купуючи акустику, обов'язково звертайте увагу на її чутливість. Чутливість повинна бути максимально високою, що забезпечує нормальний звук без додаткового підсилювача. Також зверніть увагу на резонансну частоту. Цей параметр повинен бути низьким - не вище 70. Він забезпечує глибину басовою частоти. Також високим має бути параметр загальної добротності.
4
Щоб акустика радувала вас хорошим звуком, крім вибору правильних характеристик, її необхідно правильно змонтувати і встановити. Динаміки повинні бути встановлені міцно і без зазорів, щоб при звучанні не виникало вібрацій. В деяких випадках динамикам вимагається шумоізоляція - наприклад, якщо їх встановлюють в двері.
5
Якщо динаміки будуть стояти не з боків, а передній частині автомобіля, помістіть сабвуфер в багажник, а динаміки встановіть попереду кузова. У передній частині салону недалеко від басових встановіть високочастотні динаміки.