Як зробити дешевий інтернет.

У разі якщо у вас не встановлено безлімітний інтернет , а інтернет , плата за який розраховується виходячи з вхідного і вихідного трафіку, то в ваших силах зробити плату за нього мінімальною. Для цього існує кілька методів, які дозволяють в рази скоротити витрати на інтернет , і варіюються вони залежно від часу, який потрібен на їх настройку.
Інструкція
1
Найпростіший варіант - це відключити картинки, використовуючи меню в браузері. У цьому випадку інформація, яка викачується до вас на комп'ютер, постає перед вами в текстовому вигляді, без картинок. Картинки займають деколи дуже багато місця і є одним з основних елементів, які "утяжеляют" трафік.
2
Використовуйте веб-проксі. Це сайти, які дозволяють віддалено переглядати інтернет -страніци, і при цьому підтримують певні функції, наприклад, відміна виконуваних сценаріїв java, скасування підтримки flash і картинок. За рахунок цього ви не тільки збільшите швидкість завантаження сайту, але і зменшите кількість трафіку, який ви витрачаєте. Для цього зайдіть на сайт, який надає такі послуги, поставте прапорці по віконець, відповідним відключенню flash, картинок і java.
3
Найефективніший, і в той же час самий складний варіант - це використання веб-браузера Opera mini. Для того, щоб його використовувати, вам спочатку потрібно буде встановити java емулятор. Після того, як ви його встановили, запустіть браузер Opera mini, відключіть картинки і насолоджуйтеся веб-серфінгом, що економить до 90% вашого трафіку.
Послуги з підключення та використання мобільного інтернету у оператора стільникового зв'язку Tele2 безкоштовні. Для того щоб мати можливість працювати, бути завжди на зв'язку з рідними і друзями, переглядати необхідну інформацію, встановіть правильні налаштування інтернету на телефоні.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон з підтримкою GPRS/EDGE;
  • - сім-карта Tele2;
  • - керівництво користувача телефону.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вашому телефоні є підтримка технології EDGE/GPRS. Інформацію про це подивіться в керівництві користувача або на сайті виробника вашого мобільного телефону.
2
Після того як ви знайшли підтвердження, що вашим телефоном підтримуються всі необхідні для інтернет-з'єднання технології, наберіть номер 679. На телефон почнуть надходити смс-повідомлення. В них будуть міститися автоматичні настройки інтернету та інструкції щодо їх збереження на вашому телефоні. Дійте згідно з надійшла в повідомленнях інформацією. Після виконання всіх описаних дій, збережіть нові налаштування.
3
Перезавантажте телефон. Увійдіть в інтернет. Якщо всі операції були проведені правильно, в віконці браузера відкриється стартова сторінка Tele2.
4
У разі виникнення складнощів з установкою автоматичних налаштувань введіть необхідну інформацію вручну. Увійдіть в меню телефону, виберіть вкладку «Настройки». Залежно від вашої моделі телефону, подальший шлях для введення настройок може бути різним. Дізнатися, як потрапити в спеціальне меню саме на вашому телефоні, ви можете на http://www.gprs-manual.tele2.ru/settings/hw/.
5
В пункті «Домашня сторінка» введіть wap.tele2.ru. Навпроти «Проксі-сервер» встановіть «Виключений». В графі «Канал або тип з'єднання» вкажіть GPRS. В поле «Точка доступу APN» напишіть internet.tele2.ru. При настроюванні інтернету від оператора Tele2 імені користувача і пароля не потрібно.
6
Збережіть встановлені настройки для нового з'єднання. Майте на увазі, що робота в інтернеті тепер починатиметься зі сторінки Tele2. Послуги надаються всім абонентам безкоштовно. Пам'ятайте про те, що плата береться за передачу даних.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jcl5j6T3zYA