Як встановити сигналізацію на автомобіль. Як зняти автомагнітолу.

Для того щоб встановити сигналізацію на автомобіль спочатку слід підготувати інструменти, прилади та витратні матеріали, які знадобляться нам в процесі установки. Це прилад для вимірювання напруги і опору в електричному ланцюзі - мультиметр, а також ніж, електродриль, плоскогубці, ножиці, дві різні викрутки, паяльник, порядку 30 метрів проводки і ізоляційна стрічка. І, природно, сама сигналізація.

Перед тим як встановити сигналізацію на машину, попередньо відключіть акумулятор від ланцюга живлення. Для початку необхідно вибрати місце всередині салону, в якому буде встановлений блок управління. Вибираючи це місце потрібно керуватися трьома умовами - блок повинен бути максимально убезпечений від зовнішнього негативного впливу (механічних пошкоджень, вологи), бути важкодоступним, а також віддаленим від електронних вузлів автомобіля, щоб уникнути радіочастотних перешкод. Це ж відноситься і до датчика удару.

Потім, згідно електричної схеми автомобіля, слід прокласти дроти до споживачів, починаючи від блоку керування сигналізацією. Вирішіть для себе, яка світлова індикація включення сигналізації використовуватиметься - габаритні вогні або покажчики повороту, але неодмінно зверніть увагу на наявність в ланцюзі демпфирующих діодів. Підведіть проводку до кінцевик дверей. Дізнайтеся тип полярності вашого автомобіля (більшість іномарок і всі вітчизняні марки мають негативну полярність), і тільки гарненько переконавшись, з'єднуйте з потрібним виходом блоку управління. Кінцевик з комплекту встановіть на капот або багажник, підведіть провід від блоку і до нього.

Звукову сирену краще встановити так, щоб на неї не могла потрапити волога. Підключивши по схемі всі інші прилади, перевірте ланцюга на відсутність замикань і безпека укладання проводів. Упевнившись в безпеки, підключайте основний роз'єм до блоку управління. Для зручності прокладайте нову проводку в каналах вже встановленими проводами. Підключати дроти від блоку до споживачів можна безпосередньо до штатних клем, або врізаючись в проводку і роблячи скрутку (переважніше спайку). Наприкінці підключіть акумулятор і налаштуйте датчик удару. Використовуючи цю нехитру інструкцію, ви без зусиль зможете встановити сигналізацію на автомобіль.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7Uo8CENTomU