Як ремонтувати газ.

На сьогоднішній день обігрів житла природним газом є найбільш економічно вигідним і зручним видом опалення. Отримавши дозвіл на підключення до центральної труби природного газу та оформивши технічні умови і проект підключення, ви складаєте договір на проведення газу і установку устаткування з організацією, що має ліцензію на даний вид робіт.
Інструкція
1
Всі дії: підключення, під'єднання, установку приладів обліку - можуть виконувати виключно організації, що мають ліцензію на роботу з газовим обладнанням.
2
Після того, як вам все встановили, підключили і склали акт вводу в експлуатацію, ви укладаєте договір з цією ж організацією на технічне обслуговування та ремонт газового обладнання.
3
Якщо у вас щось перестало функціонувати, включатися, відключатися або вам необхідно встановити додаткові прилади або провести їх заміну на більш сучасні моделі, нічого самостійно ремонтувати або міняти ви не маєте права.
4
Телефонуйте в обслуговуючу організацію за вказаними в договорі номерам і викликайте техніка чи монтажників залежно від того, що у вас сталося, і які види робіт потрібно виконати.
5
Єдине з усіх робіт, які ви можете провести без залучення фахівців - це чистка газових конфорок плити та водонагрівальних приладів. Слід зняти захисний кожух, відкрутити кріпильні болти, все промити йоржиком з знежирюючим засобом, просушити і встановити на місце.
6
При виявленні витоку газу негайно перекрийте всі подають вентилі, відкрийте вікна та двері і викличте аварійну газову службу за телефоном 04.
7
Якщо ви живете в багатоквартирному будинку або будинок розділений на дві або три частини, додатково слід попередити сусідів про витік газу в цілях їх безпеки.