Як зробити гарний квітник.

Квітник - гордість будь-якої господині, тому-то з такою любов'ю щороку ми висаджуємо квіти. Гарно оформлений квітник радує око і господарів ділянки, та їх гостей. Але щоб його зробити красивим, краще слідувати простим правилам.
Інструкція
1
Оберіть місце для квітника. Воно має бути комфортним для рослин. Одна велика клумба завжди краще декількох маленьких. І ще одне золоте правило: не прагнете висадити на одну клумбу відразу всі вподобані рослини, зупиніться на декількох видах.
2
Щоб представити свій квітник заздалегідь, візьміть аркуш паперу і спробуйте його намалювати. Спробуйте нанести місце розташування і основні фарби, які хочете на ньому бачити. Потім подбайте про грунті. Дізнайтеся, яка грунт підходить більшості обраних рослин, адже їм бути сусідами. Тепер оформите краю клумби, адже ви не хочете, щоб рослини безформно розрослися. Зробити це можна за допомогою різних матеріалів. Найпростішим буде зняти шар дерну і засипати піском грунт. Можна використовувати і спеціальні бар'єри, які під продаються в магазинах.
3
Найприємнішим є підбір рослин для клумби. Якщо ви хочете максимально продовжити життя свого саду, спробуйте зробити клумбу з багаторічників. Майстерна комбінація рослин перетворить клумбу у твір мистецтва.
4
Підбирайте рослини «по зростанню». У тому випадку, якщо ваша клумба одностороння, більш високі рослини повинні перебувати ззаду, низькорослі - попереду. На великій клумбі-острівці високі рослини розташуйте по центру.
5
Структуру клумби визначають найвищі рослини, а дрібні її оформляють. Прикрити відкритий ґрунт можна за допомогою почвопокровних рослин. Не забувайте, що крім квітучих рослин на клумбі повинні бути і декоратівнолістниє - вони допоможуть вашому квітнику завжди бути красивим.