Як розслабитися на роботі.

Сучасний службовець, немов білка, починає свій день з роботи і закінчує частенько нею ж. В умовах постійного стресу єдиним способом розслабитися після важкого дня (та й під час оного) залишається їжа, сигарети або прихована на всякий випадок фляжка з гарячливим. Всі ці способи згубно впливають на здоров'я і зменшують тривалість життя. Але є й інші, корисні і нескладні, варіанти розслаблення прямо на робочому місці.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - приємна музика;
  • - зручне крісло;
  • - кулер неподалік;
  • - ефірні масла.
Інструкція
1
Замість того, щоб в невелику перерву сидіти в соціальних мережах або напружувати очі електронною книгою, зробіть найпростіше вправу. Зчепите руки в замок, виконайте кругові обертальні рухи головою, проведіть гімнастику очей. Ці нескладні тренування не відвернуть вас від роботи, навпаки, налаштують на потрібну хвилю.
2
Частіше провітрюйте кімнату. Приплив свіжого повітря наситить ваш мозок киснем і допоможе йому працювати ще ефективніше. Не забувайте пити багато рідини, яка покращує роботу організму і виводить непотрібні токсини. Хорошим засобом для розслаблення також є ароматерапія. Цитрусові і квіткові аромати пробудять мозкову активність, допоможуть знайти нові рішення проблеми і знімуть втому.
3
Хороший спосіб розслабитися - чимось зайняти руки в перерві. Але не варто судорожно хапатися за мишку. Краще візьміть папір і спробуйте себе в мистецтві орігамі. Візьміть за правило складати по одній фігурці в день, і скоро ваше робоче місце буде оригінально оформлено, а ви отримаєте можливість розслабитися, не сходячи з офісного крісла.
4
Якщо є можливість відключитися від зовнішніх звуків, вам допоможе техніка релаксації. Закрийте очі і глибоко вдихніть через ніс, рахуючи до 5. Зробіть так декілька разів, ви відчуєте, як м'язи розслаблюються. Можна уявити при цьому, що ви перебуваєте в якомусь мальовничому місці, де панує спокій. Увімкніть релаксуючу музику і трохи помечтайте.Учітесь відпочивати!