Як зробити гарний паркан.

Зробити красивий оригінальний паркан своїми руками може бути і не дуже просто, зате яке задоволення ви отримаєте від процесу. Паркан - невід'ємна частина ландшафтного дизайну, він повинен підкреслити красу вашої ділянки, зробити його завершеним за формою і змістом. Огорожа повинна відповідати загальному стилю. Для цього можна використовувати ті ж матеріали, що і при обробці будинку, повторити деякі візерунки і лінії, раніше використані в оформленні ділянки.
Інструкція
1
Забор дає почуття захищеності, але пам'ятайте - будувати занадто високу огорожу на маленькій ділянці небезпечно, так як замість почуття захищеності ви отримаєте ефект колодязя. Оптимальна висота паркан а - два метри.
2
Найтрадиційнішим для Росії є дерев'яний паркан . Дерев'яний паркан може бути будь-яким за формою: ви можете зробити його з паркану, суцільним, сплести його. Щоб дерев'яний паркан був довговічніше, зробіть для нього фундамент. Дерево добре комбінується з каменем і цеглою. Для дерев'яного паркан а потрібна антисептична просочування.
3
Хочете паркан «на століття»? Виконайте його з цегли. Така огорожа міцна і надійна. Кладка також ведеться на фундаменті. Цегляні паркан и можуть бути суцільними і фігурними, стовпчики можна прикрасити черепицею. Ворота і хвіртку в цьому випадку варто підбирати залізні. Добре виглядають з цеглою елементи ковки. Тільки не перестарайтеся. Кування не повинно бути занадто багато - це декор.
4
Не забувайте про живу огорожі. Її часто використовують для оформлення паркан ов із залізної сітки або паркану. Жива огорожа може бути як формованої, стриженої, так і просто «дикої», коли ряд рослин закриває вашу ділянку від цікавих очей.
Корисна порада
Простіший паркан можна зробити з профнастилу, залізної сітки.