Як зробити каркас для ліжка. з чого зробити каркас під матрац.

Самостійне виготовлення меблів давно вже не рідкість. Умільці майструють все: від ліжок до шаф-купе. Останнє, безумовно, вимагає певної навички, а ось каркас для ліжка під силу зробити навіть початківцю майстру.
Інструкція
1
Робіть каркас ліжка з урахуванням матраца, купленого заздалегідь. Для виготовлення ліжка достатньо трьох дощок розміром 50 на 150 на 4000 мм і половини листа ДСП для спинок.
2
построгать дошки і Напиляєте їх на деталі потрібного розміру, виходячи з довжини ліжка. Розміри двох брусків для обв'язки рамки зробіть приблизно 45 на 120 по довжині ліжка, а два інших 45 на 120 по ширині. Поперечних брусків жорсткості знадобиться п'ять штук зразкового розміру 45 на 60 по ширині ліжка.
3
Зберіть раму з приготованих заготовок. Бруски жорсткості вставляйте клином, так виріб буде міцним. Обов'язково промажьте сполуки клеєм, призначеним для столярних робіт (наприклад, на основі ПВА) і стягніть конструкцію саморізами.
4
Поставте ніжки всередині рами під нижнім поперечним бруском жорсткості і бруском бічної сторони рами, закріпіть болтами так, щоб гайка була всередині рами. Бічну стінку ліжка виготовте з ДСП або стругав дошки. Міцно притягну спинки декоративними болтами до поперечних брусків обв'язки ліжка.
5
Покрийте морилкою в два шари дерев'яну конструкцію, причому дайте кожному шару просохнути не менше п'яти годин. Потім обробіть ліжко також в два шари лаком, давши кожному шару просохнути не менше 8-10 годин.