Як розкласти відео з кадрів.

«Кадри вирішують все», як говорилося в старому радянському фільмі. Правда, в даній ситуації мова піде трохи про інших кадрах, але які також мають пряме відношення до кінематографа. А саме - поговоримо про те, як розкласти відео по кадрам .
Інструкція
1
Отже, для початку необхідно запастися терпінням і провести повну ревізію програм, встановлених на комп'ютері і наявних на будь-яких зовнішніх носіях з метою знаходження програми Sony Vegas. Якщо ж результати пошуку показали, що її немає ні там, ні в іншому місці, то розумним буде знайти її будь-яким доступним способом і встановити на свій комп'ютер.
2
Перша частина виконана. Програма встановлена. Буквально кілька слів про Sony Vegas. Дана програма є одним з пріоритетних відеоредакторів. Завдяки своєму інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Працювати з Вегасом може навіть новачок. Але перейдемо від слів безпосередньо до справи.
3
Запустивши програму, можна виявити, що вікно розкрито на весь екран. Для спрощення роботи слід згорнути вікно, що з'явилося хоча б до половини попереднього розміру. Потім вибираємо відеофайл, затискаємо лівої кнопкою миші і перетягуємо в вікно програми доти, поки поруч з курсором чи не з'явиться маленький знак плюса. Це сповістить про те, що сюди копіювання дозволено.
4
Тепер можна задуматися, як же саме розкласти відео по кадрам . Але все просто. Те місце, куди було вироблено копіювання файлу, називається триммером. Тут можна здійснювати різні редагують дії.
5
І, нарешті, переходимо до бажаного, а саме - розкладанню на кадри. Для цього знадобиться навести курсор на дану лінію і прокрутити коліщатком миші в різні боки. Файл буде те стискатися, то збільшуватися в довжині. Наша задача - розтягнути відео, щоб чітко бачити кожен окремо взятий кадр. Клікнувши по вибраному моменту курсором, можна буде побачити його на чорному екрані, який знаходиться над триммером. А після цього з обраним кадром можна робити все, що завгодно.