Як розрахувати автокредит.

В даний час автокредитування в Росії набирає обертів. Кредит на «залізного коня» можна оформити як в офісі банку, так і в салоні автодилера. Як правило, розраховується кредит співробітниками банку або за допомогою спеціального кредитного калькулятора, але він показує лише попередній графік платежів. Як же розраховується автокредит?
Вам знадобиться
  • калькулятор
  • доступ в Інтернет
  • тарифи банку
  • інформація про вартість обраного автомобіля
Інструкція
1
Визначте суму початкового долгаАвтокредіт включає в себе вартість обраної машини з урахуванням відсотків за користування кредиту у визначений термін. Тому першою складовою кредиту на автомобіль є сума основного боргу, яка і прирівнюється до вартості транспорту. Якщо позичальник бажає заплатити відразу перший внесок, то з вартості автомобіля віднімається сума першого внеску. Частина, що залишилася буде розміром основного боргу.
2
Розрахуйте розмір щомісячних процентовОсновной борг «розписується» на кількість місяців (років), на які оформляється кредит. Як правило, автокредит виплачується диференційованими платежами, які зменшуються з кожним місяцем. В цьому випадку відсотки нараховуватимуться щомісяця і відповідно зменшуватися в міру виплати кредиту. Якщо ж автокредит увазі виплату боргу аннуітентнимі (рівними) платежами, то і кількість відсотків в кожному місяці буде однаковим. В даному випадку розрахувати відсотки простіше, але підсумкова вартість кредиту виявиться вище.
3
Додайте комісії та виплати, що стягуються банкомК сумі основного боргу і нарахованих відсотків додаються одноразові комісії або обов'язкові виплати (страхування КАСКО, ОСАГО, страхування здоров'я автовласника і його життя, комісії за обслуговування рахунку, комісії за оформлення кредиту та інші виплати, передбачені конкретним банком).
4
Співробітники кредитних організацій попереджають, що самостійно розрахунок платежів по автокредиту краще не виробляти. Позичальник може не врахувати всі параметри, адже сума автокредиту буде залежати не тільки від терміну та першого внеску, але і від марки автомобіля (вітчизняного або імпортного виробництва), року випуску транспортного засобу, а також від ряду особистих даних потенційного позичальника. Тільки співробітники банку або їх представники в точках продажів можуть дати точний і достовірний розрахунок по автокредиту з урахуванням усіх побажань позичальника і вимогам до нього банкам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lqtlWoAfvsM