Як дізнатися, Які у мене дрова.

Опалюють приміщення звичайно трьома видами дров: береза, сосна і модрина. Інші не використовуються за зрозумілих причин: ціна сировини, вид і чисельність дерев, тому їх застосування здійснюється в інших галузях. Визначити які дрова можна за характерними відмінностям, які властиві деревині різних порід.
Інструкція
1
Красивий світлий колір деревини і дивовижно білий колір кори має береза. Запаху практично немає, лише тільки у сухих дров коштує аромат дерева, притому він не має характерного запаху, а трохи уловимо. Березові дрова - найоптимальніший варіант для опалення лазень, будинків та інших будівель без використання вугілля. Жар від них дуже сильний, прогрівають приміщення швидко. В деяких регіонах ціна на березові дрова тримається на високому рівні, але вони себе повністю виправдовують. Димарі від них також не засмічуються.
2
Яскраво виражений аромат смоли мають соснові дрова . Вартість у них на порядок нижче, ніж у березових, що з'ясовно. Сосна забиває димоходи і їх доводиться прочищати, а це проблематично, адже доводиться лізти на дах. Колір у деревини жовтий, місцями з виступаючими крапельками смоли. Кора яскраво червона, горбиста і ароматна. Приміщення натоплювали повільно, але от з додаванням вугілля нормально. Сосну можна назвати економічним варіантом.
3
Лиственница на відміну від сосни і берези для опалення при мене ється вкрай рідко. На дрова йдуть лише обрізки та інші відходи. Колір кори - червоний, як і колір деревини. Смола теж виступає, але трохи менше. Запах, як і у сосни, хіба що трохи слабше. Для опалення підходить в поєднанні з вугіллям, але і без нього теж. Якщо ви не знайшли в своєму населеному пункті такого виду дров, значить, у вас вона просто не росте в найближчих лісах.