Як продати верстати.

Підприємство, що виробляє верстати для промислового використання, повинне чітко виділяти свою цільову групу. Природно, якщо злегка змінити дизайн верстата, він може виробляти іншу продукцію, відмінну від тієї, для якої призначався раніше, але для цього буде потрібно зміна великої кількості пунктів виробничого циклу. Тому першим кроком при продажу верстатів повинно стати виявлення цільової групи.
Інструкція
1
Ви повинні абсолютно чітко уявляти, які види продукції може випускати ваше підприємство, тобто для виробництва якого виду товару призначені ваші верстати . Не допускайте великих коливань - нехай це буде узкофункціонального пристрій, зате надійне і орієнтоване на одну задачу.
2
Приступайте до складання бази потенційних клієнтів. Зовсім необов'язково зосереджуватися тільки на вашому регіоні - шукайте в сусідніх. Ваша мета - це великі та середні промислові підприємства, які виробляють продукцію, вироблену подібними вашим верстатами.
3
Розглядайте кожного клієнта окремо. Ви повинні прорахувати, у скільки йому обійдеться реструктуризація виробництва з впровадженням ваших верстатів і наскільки дешевше йому вироблятиме продукцію. У разі, якщо вигода очевидна, сміливо наносите цієї компанії візит і робіть комерційну пропозицію, якщо ж за вашими розрахунками підприємство виходить збиткове, або собівартість одиниці продукції від впровадження ваших верстатів не змінюється, знайте, що ви даремно втратите час.
4
Не варто намагатися просто продати верстати . Ставтеся до потенційних клієнтів як до партнерів, прагнете укласти контракт на післягарантійне обслуговування своїх верстатів. Пам'ятайте про те, що в разі успішної угоди і дійсної вигоди ваша репутація буде йти попереду вас.