Як проводити урок фізкультури.

Фізкультура - один з найважливіших шкільних предметів. Якщо решта предмети розвивають розумову діяльність учнів, то фізична культура відповідає за розвиток тіла. Деякі початківці вчителі не можуть визначитися з приводу правильності проведення занять з фізичної культури. Якщо ви також належите до них, вам буде цікава стаття, викладена нижче.
Інструкція
1
Починайте урок з побудови та організаційних питань. Учитель повинен підтримувати дисципліну в класі, тому не можна вважати побудову і здачу рапорту формальністю.
2
Почніть з розминки. Це обов'язковий елемент тренування кожного спортсмена і обов'язкове условіеспортівного обученія.Размінку можна поділити на дві частини. У першій частині ми переслідуємо мету - розігріти організм, загалом. Сюди підійдуть плавний біг, розминка кінцівок, тулуба, наклони.Вторая частина розминки полягає в підготовці дихання і кровообігу. У цій частині можна робити прискорення, ривки, більш інтенсивні вправи.
3
Переходьте до основної частини. Тут учитель повинен вже вести роботу з учнями, показати якусь нову техніку, наприклад можна вчити дітей бігти з низького старту. Ця вправа підходить і для хлопчиків і для дівчаток. Окрім перегляду техніки з боку, учні повинні випробувати нову техніку. Також їм слід пробігти коротку дистанцію з низького старту. Якщо у когось, не виходить виконати вправу правильно, слід відразу ж провести роботу над помилками, якщо дозволяє час.
4
Переходьте до загальній фізичній підготовці. Для хлопчиків підійдуть віджимання і підйом тулуба, лежачи на спині. Дівчаткам ж більше підійдуть стрибки на скакалці замість віджимань, але підйом тулуба буде корисний і для них.
5
Підведіть підсумки. Зазвичай в кінці заняття, учитель вибудовує учнів у шеренгу і підводить підсумки проведеної роботи. Якщо потрібно, то вчитель повинен дати домашнє завдання перед розпуском учнів.