Як розкрутити ринок.

Ринок - це торгова площа, яка здається в оренду під павільйони торгової спрямованості. У разі, якщо ви вирішили зайнятися подібним видом бізнесу, спочатку вам варто прорахувати, в якому місці міста з нього можна отримати максимальний прибуток. Це необхідно для того, щоб орендарі видили очевидну перспективність розвитку в цьому напрямку і були готові до співпраці з вами. У разі, якщо не були враховані конкуренти, ви можете понести великі збитки.
Інструкція
1
Оберіть місце для ринку, так, щоб воно знаходилося в спальному районі і в той же час перебувало на віддалі від великих торгових центрів. У разі, якщо поряд знаходиться продуктовий супермаркет, продавцям залишиться тільки демпінгувати.
2
Як тільки ви вибрали місце, шукайте тих, хто готовий орендувати місця на ринку. Розміщуйте оголошення в газетах, в інтернеті, на радіо. Найміть розповсюджувача друкованих оголошень.
3
Після того, як первинний склад арендователей буде готовий, приступайте до рекламної капання. Відкриття ринку найкраще почати з акції, а так як люди асоціюють ринки з дешевими продуктами, найкращою акцією буде акція знижок. Домовтеся з тими, хто орендує у вас торгову площу про те, що три-чотири дні ціна на продукти буде на тридцять відсотків нижче, ніж зазвичай. Поясніть їм, чому саме це сприятиме.
4
Рекламна кампанія повинна бути орієнтована насамперед на літнє покоління, як на найбільш схильне до покупки продуктів в дешевих місцях. Розклеювати рекламні оголошення на під'їздах будинків, які знаходяться в районі ринку, використовуйте поштові ящики для розповсюдження рекламної продукції, активно рекламуються в газетах.
5
Регулярно проводите «Дні знижок» з супутньою рекламною кампанією для того, щоб максимізувати інтерес відвідувачів до ринку.