Як малювати героїв Діснея. Як намалювати диснеївських героїв.

Деяким мультяшним героям Діснея вже далеко за 50. Однак кожне покоління дітей із захопленням стежить за їх пригодами. Адже ці мультяшки зовсім як люди - забавні, добрі, веселі, мудрі. Добро в диснеївських мультфільмах завжди перемагає зло, і звичайно вчить ніколи не впадати у відчай.
Інструкція
1
Багато мам і тат, сидячи поряд зі своїми чадами, із задоволенням регочуть над витівками Плуто і каченяти Дональда. А потім малюки несуть альбоми і вимагають, щоб батьки намалювали їм вподобаних героїв. Дорослі не повинні вдарити в бруд обличчям, тому їм не завадить навчитися малювати диснеївських героїв. Навіть якщо ви ніколи не брали в руки фарби, пензлики і олівці, слідуючи нехитрим інструкціям, можна намалювати улюблених дитячих мультиків.
2
Почніть з найпростішого - намалюйте зайця. Покладіть перед собою картинку з диснеївським зайцем - дрібні деталі доведеться змальовувати з картинки.
3
Намалюйте овал - тулуб і зверху неправильний коло, яке буде головою. Намалюйте вуха, лапи і хвіст, дивлячись на картинку. Тепер покажіть заячу мордочку, зверніть особливу увагу на очі і зуби. Чим ближче до носа розташовані очі, тим забавніше, добрішими виходить мордочка.
4
Прорисуйте дрібні деталі мордочки, вуса, зморшки біля очей, брови, повіки. На лапах проведіть рисочки для позначення заячих пальців.
5
Зверніть увагу на промальовування деталей. Саме вони надають мультяшка пізнавані риси. У диснеївських героїв завжди великі виразні очі, які займають майже половину мордочки (або особи, якщо йдеться про казкових персонажів - людях).
6
Спробуйте тепер змалювати Білосніжку. Знову знадобиться картинка. Намалюйте коло - голову. Нижню частину круга злегка загострите для промальовування підборіддя. Плавними лініями від кола-голови вниз намалюйте шию, що переходила в плечі.
7
Штрихами намітьте волосся, очі, ніс, губи на обличчі. Намалюйте на голові бантик.
8
Зробіть на шиї квадратний виріз сукні, домалює руки, сама сукня, туфельки. Прорисуйте дрібні деталі, вії, губи, очі. Розфарбуйте кольоровими олівцями плаття і обличчя Білосніжки.