Як намалювати сонечко.

Техніку малювання сонечка освоїти дуже просто і дорослим, і дітям. Підготуйте дитину до малювання, поговоріть з ним про сонечку, яке воно? Яскраве, тепле і зігріває нас в будь-який час року. Можна запропонувати подивитися на небо і намалювати сонечко . Після цього він з радістю візьме в руки кисть. Малюйте, коли ви в поганому настроїв або чимось засмучені, гарантуємо, що після таких спільних, простих малюнків з улюбленою дитиною до вас повернеться прекрасний настрій. Приділіть кілька вільного часу на ці заняття, вони принесуть вам з малюком радість. Сонце - символ тепла і свята. Починаємо.
Вам знадобиться
  • Ватман або альбом,
  • Кольорові олівці,
  • Гуаш,
  • Ганчірочка,
  • Стакан з водою,
  • Пензлик.
Інструкція
1
Знайдіть зручне місце для малювання. Використовуйте звичайний дитячий столик, переконайтеся, що кімната добре освітлена. Приготуйте жовту фарбу, альбомний аркуш або ватман. Склянку з водою і кисть повинні знаходитися праворуч від вас і не заважати малюванню. Покладіть поруч ганчірочку для витирання пензлика і рук.
2
Якщо малюк бажає зобразити небо на папері, то спочатку зафарбуйте весь лист блакитною фарбою. Для цього на щільному папері або маленькою тарілочці змішайте білу і трохи синьої гуаші, отримаєте потрібний колір. Залиште сохнути на 15-20 хвилин, і небо готове.
3
Виберіть олівець жовтого кольору зобразите в центрі коло. Коло може бути будь-якого розміру. Запропонуйте дитині самій намалювати, який він захоче. Обведіть з малюком будь-яким олівцем середню тарілочку, так вийде акуратніше. Візьміть жовту фарбу і допоможіть розфарбувати зображений круг.
4
Тепер малюєте від краю круга довільній довжини смужки. Спочатку вони можуть бути трохи криві, але поступово карапуз навчиться зображувати лінії прямими. Можна взяти лінійку і провести жовтим олівцем лінії від кола в різних напрямках. Потім пензликом запропонуйте розфарбувати проведені лінії, ось вийшли сонячні промінчики. Порадійте готовим сонечко м з дитиною. Коли малюнок висохне, повісьте його на стіну.
Зверніть увагу
Слідкуйте за малюком весь процес малювання, не залишайте його одного.
Корисна порада
Поради: Придумайте до цієї картини якийсь сюжет, наприклад небо, птахів і т.д. Намалюйте сонечку оченята, ротик.