Як зробити вироби з ниток. Як зробити зайчика з ниток і пробки.

Забавні падлюка з ниток можна створювати разом з дітьми. Матеріали дешеві, процес не трудомісткий, а в підсумку виходять веселі та оригінальні іграшки. І найголовніше - це просто, а тому ви можете залучати до творчого процесу своїх дітей.
Вам знадобиться
  • Нитки, повітряні кульки, клей, ножиці, банку, пробки, дріт
Інструкція
1
Починати краще з крупніших поробок на основі повітряних кульок. Надувати кульки до звичного розміру не обов'язково, вони потрібні в якості деталей іграшки - голови, тіла, вух, хвоста і т.п. (Залежно від того, кого ви вирішите створити). Також у продажу є кульки у вигляді фігурок тварин - зайців, лисичок, білок та інших. Після підготовки кульок слід залити щільні нитки типу "Мак" або "Ірис" прозорим клеєм в банку. Краще цілком помістити в банку невеликої моток. Потім слід обмотати липкими нитками кульки - вроздріб, густою павутиною, щоб кулька став міцним.
2
Заготовки сохнуть протягом доби, після чого кульки слід проколоти і витягнути через дірочку в нитках. Деталі повинні вийти напівпрозорими і твердими. Їх можна зшити або склеїти. Мордочку тваринного (очі, ніс, рот) можна зробити як з пластики, так і зі звичайних гудзиків, тканини або щільного паперу.
3
Схожим чином робляться і більш дрібні іграшки з ниток на основі пробок від вина і шампанського. В пробку-тільце вставляється дріт для виготовлення ручок, ніжок і т.д. Голову іграшки також можна зробити з пробки. Все це обмотується нитками. Оскільки для цього варіанту падлюка краще брати вовняні нитки, вимочувати в клеї їх не треба, а можна приклеювати до пробки і тяганини відразу.
Корисна порада
Робота з деталями цих кумедних поробок корисна для малюків: покращує дрібну моторику, що сприятливо позначається на загальному інтелектуальному і фізичному розвитку дитини.