Як знизити агресію.

У багатьох людей були ситуації, коли вони стикалися з агресією своєї власної або оточуючих людей. Деякі менш схильні до прояву агресивного настрою, інші, навпаки, досить часто відчувають це почуття. Але людина не завжди може помітити, що він налаштований агрессівно.Еслі ви відчуваєте, що відчуваєте агресію , то варто спробувати її знизити. Існує кілька прийомів, як це можна зробити.
Інструкція
1
Одним з найефективніших методів боротьби з агресією і дратівливістю є сміх. Якщо відчуваєте, що збираєтеся вибухнути, спробуйте пригадати якусь смішну ситуацію або прочитайте анекдот, подивіться смішні картинки. Зрозуміло, що в момент напруги буває важко думати про щось відверненому, але зате, якщо ви навчитеся це робити, вам буде легше контролювати свій гнів і агресію . Тільки гумористичні матеріали повинні бути на нейтральні теми, не повинні нести в собі приниження одних людей перед іншими. Інакше є ймовірність, що рівень агресивності підвищиться.
2
Для зниження агресивності можна застосовувати різні ігри. Цей метод добре діє при корекції агресії у дітей. В таких іграх виплеск негативних емоцій відбувається за допомогою спеціальних дій і слів. Наприклад, можна запропонувати посваритися, але замість лайок називати фрукти і овочі («Ти груша!» - «А ти часник!»).
3
У складніших випадках, коли людина сама не може впоратися з агресією, варто звернутися до фахівця. Можливо, все обійдеться сеансами психотерапії. В доповненні до таких сеансам або окремо від них лікар може прописати антидепресанти. Дія цих препаратів заснована на підвищенні рівня серотоніну в організмі людини. В результаті бажання показати свій гнів і агресію знижується.
4
Агресію можна знизити, збільшивши у своєму раціоні продукти, що містять серотонін або триптофан (є попередником серотоніну). Це: шоколад, мед, цукерки, твердий сир, курячі яйця, банани, нежирне м'ясо і т.д.