Як зробити родимку. Як дізнатися що ти вагітна під час годування грудьми.

В давні часи вважалося, що родимка над верхньою губою - знак сексуальності жінки. Відома модель Сінді Кроуфорд вважає, що саме родимка принесла їй славу і знаменитість, так як саме вона виділила її на тлі інших моделей. Анжеліна Джолі всіляко підкреслює свою родимку , вважаючи її своєю родзинкою.
Інструкція
1
Раніше родимки малювали або вирізали з тканини і приклеювали. Зараз все набагато простіше. Набагато натуральніше і ефектніше виглядає родимка, зроблена за допомогою перманентного макіяжу. Така родимка виглядатиме дуже природно, як справжня, і вистачить вам її на багато років.
2
Для того, щоб зробити штучну родимку , вам потрібно сходити до фахівця з перманентного макіяжу або в тату-салон. Кваліфікований фахівець зробить все на вищому рівні - від справжньої не отлічішь.Когда ви прийдете до майстра, щоб зробити собі родимку , він запитає у вас, якої форми повинна бути вона, на якому місці, якого кольору і розміру .
3
Тепер на місце майбутньої родимки наноситься анестезуючий склад, якщо зона для нанесення родимки дуже чутлива.
4
Далі, від центру майстер починає вбивати в шкіру фарбувальний склад. Робиться це по спіралі, поки родимка не досягне потрібного розміру.
5
В кінці татуажу на нову родимку накладають анестетик.
6
Будинки потрібно мазати нову родимку актовегином вранці і ввечері. Коли первинна корочка зійде, можна припиняти мазати родимку актовегином. Вторинна кірка зійде через пару тижнів, і ви зможете насолоджуватися остаточним видом своєї родимки.
Зверніть увагу
Мушкою можна приховати невеликий рубець, але ні в якому разі не можна коригувати за допомогою перманентного макіяжу або татуажу справжню родимку. Це може привести до серйозних наслідків: дуже сильному запаленню або онкології.