Як зшити чохли для кутового дивана. Чохол на кутовий диван своїми руками.

Для того щоб ваша меблі служила довго, можна зшити на неї спеціальні чохли. За допомогою них ви не тільки продовжите термін служби вашого дивана, але і зможете міняти колір і стиль інтер'єру в разі ремонту. Достатньо тільки буде змінити чохли - і меблі перетвориться в нову.
Вам знадобиться
  • Тканина
  • Ножиці
  • Нитки
  • Швейна машинка
Інструкція
1
Перед тим як шити чохли на диван, потрібно визначитися з кількістю тканини для них. Найпростіший спосіб дізнатися площа необхідної тканини - зшити так звані чорнові чохли з непотрібної тканини. Для цього можна використовувати старі простирадла або звичайну бавовняну тканину. Далі потрібно розкроїти необхідні деталі безпосередньо на дивані, прикладаючи тканину до подушок і боковин дивана.
2
Потім розкроєні деталі потрібно змітати вручну прямо на дивані, підганяючи їх за розміром, обрізаючи непотрібне. Обрізати деталі завжди простіше, ніж надставляють, тому треба бути дуже уважним при підгонці і ретельно проміряти всі складні місця.
3
Після того як чорнові чохли будуть готові, їх потрібно акуратно розпороти. Таким чином у вас будуть готові викрійки чохлів на ваш диван.
4
Потім потрібно вибрати тканину для чохлів "на чистовик". Для диванних чохлів краще використовувати щільну, не надто тягнеться тканину. Якщо у вас є домашні тварини, то вибирайте тканину з такою текстурою, щоб шерсть до неї не прилипала.
5
Після того як чохли розкриємо, їх потрібно зшити на машинці. Якщо чохли планується часто знімати, то потрібно продумати застібку. Можна вшити блискавку, а можна зробити чохли на ґудзиках або зав'язках.
Корисна порада
Перш ніж шити чохли, тканину потрібно випрати і відпарити, щоб уникнути усадки готового виробу після прання.