Як розтирати горілкою при температурі. збиває Чи растераніе горілкою температуру.

З давніх часів для того, щоб збити температуру використовували розтирання. Горілкою, водою або оцтовою кислотою. Розтирання дійсно допомагає зняти жар без прийому ліків внутрь.Всегда Чи потрібно збивати температуру? Коли піднімається температура - організм бореться з вірусами і інфекцією. Збивати її слід тільки коли на термометрі буде більше 38 градусів. У багатьох людей підвищення температури навіть до 38,5 не викликає серйозних незручностей, тому, в першу чергу розберіться в причинах підвищення температури, а вже потім починайте її збивати. У цій статті ми розглянемо, як розтирати горілкою при температурі.
Інструкція
1
Покладіть хворого в ліжко, забезпечте йому найкомфортніші умови. Йому зараз потрібен спокій і тиша.
2
Коли починається жар - випаровується багато рідини, тому потрібно більше пити. Журавлинний або малиновий морс, чай з лимоном, відвар шипшини або компот наповнять хворий організм рідиною та вітамінами, які так необхідні під час хвороби.
3
Регулярно провітрюйте приміщення, де знаходиться хворий. Температура в кімнаті повинна бути 19-21 градус. Але не допускайте протягів!
4
Тепер роздягніть хворого і приготуйте розчин для обтирання. Розвести горілку з водою 1: 1, змочити в ній м'яку серветку і обережно, легкими рухами промаківаем тіло хворого, починаючи з рук, потім під пахвами, грудну клітку, уникаючи області серця, живіт, ноги (пахову область не чіпати!), Перевертаємо хворого на живіт, обтираємо спину, сідниці, ноги.
5
Трохи обдуйте хворого феном. Повітря не повинен бути гарячим, але і не допускається обдування занадто холодним повітрям. Обдування триває не більше 1 хвилини
6
Покладіть хворого назад в ліжко і покладете на лоб компрес, змочений у прохолодній воді, періодично змочуючи його, щоб він залишався прохолодним.
Корисна порада
Контролюйте температуру кожні півгодини. Якщо буде потрібно, можете повторити обтирання горілкою.