Як зробити, щоб не зберігалася історія. Як зробити щоб історія не зберігалася.

Все інтернет браузери ведуть історію відвіданих користувачем сторінок, також в кеш записуються різні дані, такі як відео і аудіо файли, картинки і різні скрипти. Все це робиться для зручності навігації та економії інтернет-трафіку. Для того щоб заборонити браузеру вести історію, необхідно провести в програмі відповідні налаштування.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся браузером Opera, то для відключення історії відкрийте вікно налаштувань. Перейдіть у вкладку «Додатково», в лівому меню виберіть пункт «Історія». Виберіть «0» в спадному списку «Пам'ятати адреси». Після цього відвідані сторінки не будуть відображатися в історії, також вони не видаватимуться в якості автозаповнення. Тут же можна заборонити використання кеш браузером, в цьому випадку вміст відвідуваних сторінок теж не зберігатиметься.
2
Користувачам браузера Mozilla Firefox необхідно відкрити вікно налаштувань і перейти у вкладку «Конфіденційність». У випадаючому списку виберіть пункт «не запам'ятовувати історію».
3
Якщо для роботи з інтернетом ви використовуєте браузер Internet Explorer, то відкрийте вікно «Властивості оглядача» і перейдіть у вкладку «Загальні». В групі «Журнал» вкажіть «0», після чого посилання недавно відвіданих сторінок зберігатися не будуть. Для настройки кеш натисніть кнопку «Параметри» в групі «Тимчасові файли Інтернету». У вікні "Параметри» перетягніть повзунок «Займати на диску не більше» до лівого краю або введіть «0» в відповідному вікні.