Як зробити зачіску "каскад". Як зробити стрижку каскад будинку.

Всі дівчата мріють виглядати прекрасно, але краса повинна бути природною. Ваша зачіска повинна виглядати красиво як з укладанням, так і без неї. Волосся повинні бути об'ємними, пишними, легко укладатися. Стрижка каскад відповідає всім цим вимогам. Вона підходить до будь-якого овалу обличчя, чудово виглядає як на густих волоссі, так і на більш рідкісних, надаючи їм обсяг, якого так не вистачає. Не підходить каскад тільки для занадто густих і кучерявих волосся. На стрижці каскад можна експериментувати різні типи укладання, і кожен день ви будете виходити з дому з новою зачіскою.
Вам знадобиться
  • Гребінець з подовженим кінчиком, перукарські ножиці
Інструкція
1
Для початку потрібно вимити голову і просушити феном. Тепер на маківці, паралельно лобі, виділіть одну пасмо рівно посередині, шириною 2 сантиметри. Решта волосся заколіть за допомогою шпильок. Підстрижіть до необхідної довжини. Всі інші пасма будуть рівнятися на цю, тому можна назвати її «контрольної пасмом».
2
Кожну наступну пасмо беріть далі у напрямку від маківки до чола і подчесивайте її до контрольної, щоб довжина була однаковою. Ширина наступних пасом так же 2 сантиметри. Відтягайте пасма під кутом 90 градусів до голови і подстригайте, рівняючись на «контрольну пасмо».
3
Все волосся з потиличної зони подчесивайте вгору до «контрольного пасма» і відрізайте під кутом 90 градусів до голови.
4
Тепер приступайте до стрижки бічний зони. Відокремте пасмо, довжину подровняйте по контрольної пасма і відріжте з відтяжкою під кутом 90 градусів. З іншими пасмами проробляти потрібно те ж саме.
5
Причешіть волосся і зробіть филировку. Подивіться уважно на волосся під час розчісування, не повинно бути ніяких зайвих волосків, які вибиваються із зачіски "Каскад".
6
Тепер потрібно укласти волосся феном, надавши їм обсяг. Можна при бажанні зробити чубок.
Каскадная стрижка дуже популярна серед жінок різного віку. Вона не вимагає довгої укладання, але при бажанні з неї можна зробити красиву і елегантну зачіску. Ця стрижка підходить практично для всіх типів волосся. Тонкі, ослаблене волосся, позбавлені об'єму, завдяки каскаду виглядатимуть гущі і об'ємніший. Красиво виглядає ця стрижка і на хвилястих, і на прямих волоссі. Виконується вона досить просто, її зможе зробити навіть початківець перукар.
Вам знадобиться
  • Гребінець, ножиці прямі і філіровочние, заколки для волосся, фен, мус для укладання
Інструкція
1
Підготуйте голову клієнту до стрижки. При необхідності вимийте її, і просушіть рушником, поки волосся не стануть вологими. Добре розчешіть їх. Розділіть волосяну частину голови на такі зони: тім'яну, скроневі і середню частину потиличної зони, заколіть волосся, щоб вони не заважали.
2
На маківці відокремте пасмо товщиною приблизно 2 см, витягніть її перпендикулярно голові і підстрижіть на тій висоті, якої вам хочеться. Тільки дивіться, щоб вона не вийшла дуже короткою, інакше, коли волосся висохне, вона буде стирчати в різні боки. Ця пасмо буде контрольної, інші волосся потрібно стригти, орієнтуючись на неї.
3
Тепер займіться потиличної зоною голови. Поділяючи волосся горизонтальними або вертикальними проділами, підтягуйте їх до контрольної прядки і зрізайте прямим зрізом на її рівні. Таким способом обробіть всю потиличну зону.
4
Тепер подстригите тім'яну зону. Її можна постригти декількома способами. Можна рухатися від верхівки до чола, відділяючи пасма горизонтальними проділами, зрізати на рівні контрольної. При цьому відчісуйте волосся під прямим кутом до голови. Другий спосіб схожий на перший, тільки, коли підстригаєте волосся, орієнтуйтеся не так на контрольну, а не попередню прядку. При цьому методі стрижки, волосся у лоба будуть трохи коротше, ніж на маківці.
5
Підстрижіть скронево-бічні зони. Також підтягуйте волосся до пасмам тім'яної зони вертикально вгору і зрізайте на їх рівні.
6
Після того, як обробити всі зони, начешіть волосся вперед і при необхідності підрівняйте. Оформіть чубок, якщо необхідно зробіть филировку.
Зверніть увагу
Укладати таку стрижку дуже легко і швидко, досить буде пінки для укладки і фена. Нанесіть на коріння вологих волосся трохи мусу, і просто, збиваючи волосся руками, висушіть їх. В результаті вийти красива, пишна зачіска. Можете на кінчики волосся нанести гель або віск, щоб вони красиво завивалося. Якщо у вас волосся хвилясте, але ви хочете їх випрямити, то скористайтеся праскою. На прямому волоссі каскадная стрижка теж виглядає добре, особливо, якщо перед укладанням нанести засіб для блиску і сяйва волосся.