Як зрозуміти свою психіку.

В давнину психіку ототожнювали з душею людини. У всього існуючого в світі є душа, яка управляє живими і неживими предметами незалежно від тіла. Душа людини - це частина внутрішнього світу, що відображає зовнішній світ. Психіка отримує інформацію і регулює відображення, створюючи цілісність психічних проявів. У розвитку особистості відіграють значну роль протиріччя в психіці людини, впливаючи на формування характеру.
Інструкція
1
Психічні властивості - результат діяльності мозку. Формується психіка в процесі життя і засвоєння культури. Включає в себе взаємодію з людьми, з природою, здатність до реакцій, відчуття, почуття. Психіка не може задаватися якимись параметрами, вона весь час вдосконалюється. Для того щоб зрозуміти свою психіку , можна пройти кілька психологічних тестів, таким чином, розібратися в собі, оцінити свої здібності, подивитися, куди може завести поведінку в певних ситуаціях.
2
Психіка ділиться на явища. Науці відомі три типи: психічний стан, психічні процеси, психічні властивості. Всі вони взаємопов'язані. Одна з слабкостей психіки - це залежність. Якщо людина залежна від нікотину, алкоголю, наркотиків, має якісь фобії або схильний до впливу, значить психіка слабка.
3
Прояви слабкості психіки також відбивається в неспокійному сні. Припустимо, людина надивився на ніч фільмів жахів, після цього йому важко заснути і сняться всю ніч кошмари. Аналогічним чином така особистість сприймає зовнішні неприємності і подразники. З'являється постійне занепокоєння, переживання, що впливають на повсякденне життя і сон.
4
Кожна людина здатна впливати на свою психіку , у разі якщо володіє сильними вольовими якостями. Інакше особистість приречена до самої смерті мати недорозвинену психіку і піддаватися зовнішньому впливу на неї. Хоча якщо подивитися на поняття психіки з іншого боку, буде ясно, що людина перестає вважатися психічно нормальним, коли його поведінку і мислення починає виходити за рамки загальноприйнятих норм. За тисячі років існування людства виробилися певні правила, порушуючи які людина відразу отримує клеймо психічно ненормального. Можливо, особистість індивідуальна, свавільна і не хоче приймати нав'язані суспільством правила.
Зверніть увагу
В будь-якій формі психічних явищ нерозривно виступають почуття, розум і потреби людини. Психіка розвивається, коли ускладнюються умови життя, підлаштовуючись під них.
Корисна порада
Не варто серйозно сприймати всі психологічні тести, так як результат може бути суперечливим.