Як варити згущене молоко. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Достаток товарів на полицях магазинів і гіпермаркетів дивує, бентежить, а іноді, в тупик. Можна простояти близько полки, скажімо, зі згущеним молоком не менше півгодини, роздивляючись милих корівок на етикетках, читаючи інформацію про виробників, порівнюючи склад та інгредієнти.

Пам'ятається, в дитинстві була одна марка згущеного молока, один склад - молоко і цукор. Що ж зараз? Зараз, практично на будь етикетці, без зусиль можна прочитати, «виготовлено відповідно до Держстандарту». Питання в тому, чи дійсно, солодке вміст банки йому відповідає, чи немає там «секретних» інгредієнтів? Згадуючи, як наші бабусі та прабабусі готували абсолютно все в домашніх умовах, хочеться і згущенку зварити самим. Як варити згущене молоко? Насправді, рецептів безліч. Основними складовими є молоко і цукор, купити їх можна в будь-якому магазині. Отже:

  • молоко - 0,5 літра
  • цукор - 250 грамів

Переходимо до процесу пріготовленія.Вліваем молоко в каструлю, засипаємо цукор, повільно помішувати вінчиком . Після повного розчинення цукру, каструлю з солодким вмістом ставимо плиту. Варити, майбутню згущенку, потрібно на повільному вогні, постійно помішуючи. Процес приготування може зайняти від години до півтори. Отримана суміш повинна бути в'язкою. Якщо необхідно відійти, краще зніміть з вогню, так, ви уникнете подгорание.

Приготувати згущенку можна і на водяній бані.

  • Для цього вам будуть потрібні дві каструлі. Одна велика, інша поменше. Каструля для варіння повинна бути з товстими стінками, які не емальована. Інгредієнти ті ж: молоко і цукор. В принципі, замість молока можна використовувати вершки або сухе молоко.
  • Велику каструлю з водою ставите на плиту. У маленькій каструльці змішуєте молоко і цукор. Як тільки вода у великій каструлі закипить, ставите на неї маленьку зі змішаними інгредієнтами.
  • Варити треба, зрідка помішуючи. Таким способом варити згущене молоко потрібно доти, поки молоко не загусне. Слідкуйте за тим, щоб вода не випарувалася, при необхідності підливайте. Якщо є необхідність поспіху, чи не збільшуйте вогонь, молоко може пригоріти, і згущене молоко не вийде. Краще зніміть з вогню. Відновіть процес, коли звільнитеся. Молоко буде швидше густеть, якщо, скажімо, покласти кількість цукру вдвічі більше зазначеної норми - 400-500 грам.