Як розпізнати сканований текст.

При роботі з документами нерідко необхідно перевести в надрукований лист в формат документа MS Word для подальшого редагування та підвищення зручності використання. Для цього після сканування тексту необхідно його розпізнати. Існує безліч програм для розпізнавання. Для того щоб домогтися максимального результату, недостатньо просто запустити документ на розпізнавання і зберегти файл, який вийшов на виході.
Інструкція
1
В першу чергу, подбайте про те, щоб відсканований варіант документа був максимальної чіткості, без зайвих помарок, розмитостей і засвічених ділянок тексту . У разі необхідності відскануйте текст ще раз.
2
Запустіть програму розпізнавання тексту . Програмою, що забезпечує найкращі результати в цій області, є ABBYY FineReader. Скачайте і встановіть останню версію цього распознавателя, після чого запустіть її.
3
За допомогою меню "Файл", додайте відскановані листи в список розпізнавання. Для полегшення роботи бажано не розпізнавати їх по одному, а запустити відразу все. Майте на увазі, що програми розпізнавання можуть розпізнавати одночасно до десяти тисяч сторінок і не більше. Дочекайтеся завершення аналізу і розпізнавання тексту .
4
Після того як програма завантажить ваші файли, виставте мову розпізнавання. Відразу після цього переходите до виділення областей для розпізнавання. Для цього видаліть всі області, автоматично виділені програмою, і виділіть їх вручну. Присвойте полю властивість "текст" або "картинка", в залежності від того, чим воно є.
5
Запустіть процес розпізнавання. Після завершення виберіть формат, в якому ви будете зберігати і вид форматування, яке хочете дотриматися при збереженні.
В житті користувача персонального комп'ютера приходить такий час, коли він знайомиться з таким додатковим пристроєм, як сканер або копір. Йому доводиться для особистих цілей виконувати копіювання або сканування будь-яких зображень або текстів . Фотографії потім коригуються, а тексти розпізнаються. Іноді відбувається так, що надрукований вами документ містить кілька помилок. Але, як на зло, оригіналу цього документа не виявляється на вашому комп'ютері. У цьому вам допоможе сканер і відповідна програма.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення ABBYY Fine Reader.
Інструкція
1
За допомогою цієї програми можна робити все, що завгодно з відсканованим документом або зображенням. Але програма вимагає активації на сайті розробника, що зажадає від вас оплати грошових коштів за роботу програми. Після установки і активації програми, в головному вікні необхідно натиснути на кнопку Scan & Read.
2
У вікні вам запропонують вибрати джерело вашого документа, вкажіть пункт "Зі сканера" - натисніть кнопку "Далі".
3
Сканування виконується в 2 кроки: - попередній перегляд - натисніть відповідну кнопку і виставте необхідні настройки кольору, якщо це знадобиться; - сканування - ця процедура проходить набагато повільніше, ніж попередній перегляд.
4
Після цього приступите до наступного кроку - розпізнаванню тексту. У новому вікні, необхідно вказати на якій мові ваш документ був надрукований - натисніть кнопку «Далі». Розпочнеться розпізнавання тексту.
5
Після закінчення цієї процедури зверніть увагу на якість розпізнавання. Ті елементи розпізнаного документа, що виділені кольором, необхідно відредагувати. Це відбувається з причини низької якості друку документа. Після виправлення всіх помилок, скопіюйте текст в документ Word і збережіть.