Як зробити професійний макіяж.

Кожна жінка по-своєму красива - це факт. Але візажисти здатні буквально парою штришків перетворити кожну жінку в королеву краси. Шкода, що професійний макіяж - послуга дуже дорога, і багато жінок можуть дозволити її собі лише в найурочистіших випадках. Але ж красивою-то хочеться бути кожен день. Для цього достатньо навчитися робити професійний макіяж самостійно.
Вам знадобиться
  • Пілінг, зволожуючий крем, коректор, тональна основа або тональний крем, пудра, рум'яна, туш для вій, тіні або підводка для очей, помада або блиск для губ
Інструкція
1
Найпершим кроком буде підготовка шкіри обличчя. Дуже важливо видалити з шкіри ороговілі частинки. Лише в цьому випадку тон шкіри буде рівним. М'яким пілінгом акуратно обробіть обличчя, уникаючи запалених ділянок. Потім змийте пілінг і висушіть обличчя. Тональна основа рівніше лягає на зволожену шкіру, тому нанесіть на шкіру зволожуючий крем.
2
Тепер саме час подивитися в дзеркало і знайти ділянки, які вимагають особливої роботи. Візьміть коректор і акуратно зафарбуйте синці під очима, пігментні плями і прищики. Потім покрийте всю шкіру тональної основою, включаючи повіки. Професіонали радять тонувати і шию, щоб не було різкого контрасту, і ніщо не видавало штучність вашого вигляду.
3
Тепер ваше обличчя ідеального рівного кольору, але виглядає неприродно блідо і блякло. Наша наступна задача - надати обличчю кольору за допомогою рум'ян і бронзірующей пудри. Рум'яна наносяться горизонтальними рухами на щоки і лінію, що веде до скронь. Пудра наноситься на лоб, ніс і підборіддя.
4
Особа придбало красивий природний колір. Тепер саме час приділити увагу очам. Якщо вам потрібен святковий макіяж , використовуйте тіні і чорну туш. Якщо ж вам потрібен повсякденний макіяж , досить покрити верхні вії темною тушшю і злегка підвести очі по лінії верхньої повіки.
5
Схожа ситуація і з губами. Для повсякденного макіяж а досить блиску або бальзаму для губ. Для яскравого вечірнього макіяж а використовуйте темну помаду і подводочний олівець для губ. Професіонали поділилися маленьким секретом: для того щоб помада трималася довше і рівніше, слід нанести один шар помади і акуратно промокнути губи серветкою. Потім потрібно покрити губи пудрою і нанести ще один шар помади. Стійкий і яскравий колір вам гарантований.
6
Макіяж готовий. Можна закріпити результат матирующей пудрою, а можна залишити особі легке сяйво.