Як зробити взуття на розмір більше. Як зробити щоб взуття було більше.

Купивши взуття у вечірній час доби, можна виявити на наступний день, що вона замала, але ж вона призначалася для носіння вдень. Збільшити взуття на розмір можна, але не варто це робити в перші ж дні - почекайте, вона, можливо, ще сама розноситься. А якщо вам не терпиться, можете приступити до розтяжці матеріалу, але робіть це дуже обережно, інакше можете пошкодити новенькі туфлі.
Інструкція
1
Для розтяжки підручними засобами непотрібно нічого особливого. Візьміть теплу воду і газети, підійдуть і непотрібні ганчірки. Щільно набийте взуття газетами і добре промочите її теплою водою. А тепер запасіться терпінням і почекайте, поки туфлі просохнуть. Приміряйте їх і, якщо результат вас не влаштовує, повторіть все спочатку. З другого разу взуття повинна розтягнутися, але не забудьте доповісти при повторній процедурі трохи газет.
2
Купіть спеціальний засіб для розтяжки взуття. Ретельно просочіть необхідну взуття і почекайте. Виробляти розтяжку потрібно на туфлях, одягнутих на ногу або набутих газетами. Просто так змочувати розтяжкою безглуздо, результату не вийде. Краще наносити засіб тоді, коли ви вже взуті, правда доведеться трохи походити у вологому взутті, але з цим нічого не поробиш.
3
Зверніться в шевську майстерню. Вам збільшать розмір взуття до потрібного вам, але іноді трапляються сюрпризи, притому неприємні. Коли вже все зроблено, можна виявити, що взуття стала трохи більша, а провести все в зворотному порядку навряд чи вийде. Перш ніж замовляти збільшення взуття на розмір, поговоріть з шевцем, може, ваші туфельки виготовлені з такого матеріалу, що він сам через кілька днів шкарпетки розтягнеться.