Як перевірити правильність установки.

Для системних адміністраторів найбільша проблема починається під час пере установки операційної системи або при заміні старого сервера на новий. Просто перевстановити операційну систему не складно, а ось налаштувати її, та ще так, щоб вона кілька років пропрацювала без проблем, вже не кожному під силу. Найбільше складнощів виникає при налаштуванні Active Directory спільно з налаштуванням DNS.
Інструкція
1
Ви встановили операційну систему, налаштували DNS і Active Directory. Тепер виникає питання - а чи правильно ви все це зробили? Необхідно перевірити всю конфігурацію нашого домена. Для цього після установки і настройки Active Directory зайдіть в меню «Адміністрування», у вікні, ви побачите, що там з'явилося багато всяких нових значків. Для вас на даний момент найважливішим буде оснастка «Active Directory - користувачі і комп'ютери». Відкривайте її і перевіряйте назву свого домену. В даному пункті, для вас найважливішим є правильність заданого імені, тобто правильна назва домену.
2
Далі необхідно натиснути два рази за назвою вашого домену (можна натиснути на знак +), щоб відкрити контейнер домену. У вікні необхідно вибрати пункт «Контролери домену» (Domain Controllers). Також перевірте правильність найменування домена.
3
Встановіть курсор миші на імені свого контролера домена, який знаходиться в правому вікні і виберіть в контекстному меню (з'явиться після натискання правою кнопкою миші) пункт "Властивості". Також можна натиснути два рази на ліву кнопку миші.
4
Повинно відкритися вікно з різними вкладками. Перевірте всі дані на різних вкладках.
Корисна порада
Відомо, що служба DNS в будь-якій мережі працюватиме без установки і настройки Active Directory, а от навпаки вже не вийде. Це значить, що Active Directory без служби DNS працювати не буде, і не можливо змусити її працювати. Тому потрібно уважно вивчити літературу з встановлення та налаштування DNS. Це допоможе уникнути проблем при налаштуванні Active Directory.