Як зробити підставку для олівців.

Зробити незвичайну підставку для олівців і фломастерів можна без особливих зусиль, якщо не викинути декілька упаковок від досить часто використовуваних продуктів, а саме: коробочок від кефіру або соку і банки з-під чіпсів. Все це знадобиться для створення підставки-паровоза.
Вам знадобиться
  • Банку від чіпсів з кришкою, дві довгастих коробки з-під соку, кефіру або іншого напою, ножиці або ніж, клей, фарби, кисть.
Інструкція
1
Одна з коробок урізається приблизно до половини, з залишився картону робляться шість коліс і труба. Обрізана коробка буде "головою" паровоза з кабіною машиніста, а ціла коробка - підставою, до якого слід приклеїти колеса.
2
Коробки треба приклеїти один одному, а на підставу помістити банку з-під чіпсів з кришкою - саме туди можна буде складати приладдя для письма.
3
Потім необхідно приклеїти до банки картонну трубу і паровозний свисток (пробку якої-небудь коробки від напою) і все разом розфарбувати.
Корисна порада
Підставка-паровоз робиться легко, її можна майструвати разом з дітьми, які в процесі створення "паровоза" напевно підкажуть оригінальні ідеї оформлення.