Як зробити аватар безкоштовно.

В інтернеті можна знайти безліч сервісів, за допомогою яких можна зробити аватар . Як правило, все, що пропонують ці сервіси - це додати яку-небудь картинку під фото, додати різні ефекти поверх фото, або додати напис. Все це робиться настільки непрофесійно, що встигло стати правилом поганого тону в соціальних мережах, в яких аватар и особливо активно задіяні. Для того щоб створити хороший аватар , не обов'язково за це платити.
Інструкція
1
Перш за все, виберіть фото. Майте на увазі, що ви робите фото не для однієї людини - на нього дивитимуться абсолютно все. Виберіть фотографію, яка не є зухвалою, провокуючою, загрозливою або вульгарної. Фото повинно бути максимально простим. Ідеально підходить фотографія в три чверті обороту особи на тлі міста або пейзажу.
2
Найбільш простими і доступними редакторами є Paint і Microsoft Photo Editor, які не потрібно завантажувати, так як вони входять в набір стандартних програм Windows. В Paint єдина доступна функція, яку можна використовувати для створення аватар а це обрізка, у випадку ж з Microsoft Photo Editor ви також можете змінювати контраст, колір і освітленість фото. Для того, щоб повноцінно обробити фото для аватар а, вам буде потрібно такий інструмент, як ACDSee будь-якої версії - з його допомогою ви можете як редагувати колір і світло фото, так і обрізати картинку, а також робити рамки, розмиття, різні ефекти і багато іншого.
3
Обріжте фотографію, попередньо взявши за центр по вертикалі лінію ваших очей, а по горизонталі - центр вашого обличчя. Обрізайте таким чином, щоб максимально звузити фотографію по горизонталі - в цьому випадку після завантаження фото в мережу воно буде настільки великим, наскільки можливо.
4
Якщо ви хочете, можете зробити фото чорно-білим або додати контраст і колір. В більшості своїй, фото, зроблені на звичайні фотоапарати, страждають недоліком чорного кольору і контрастності. Додайте ці ефекти. При бажанні ви можете розмити фото по краю або додати рамку, якщо фото дуже світле. Використовуйте свою уяву, але пам'ятайте: фото повинно залишатися природним і не занадто сильно обробленим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H2UdUW_8axg