Як дізнатися тип своєї оперативної пам'яті. Як дізнатися Яка у мене стоїть пам'ять.

При апгрейде свого комп'ютера багато користувачів задаються питаннями: «Яка пам'ять стоїть на моєму комп'ютері? Який тип пам'яті? Яка частота? »І т.д. Ці важливі питання, вірніше відповіді на ці поставлені запитання, допоможуть правильно апгрейдити ваш персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Існує безліч способів і програм допомагають перевірити, яка все-таки пам'ять у вас встановлена. Можна просто розкрити кришку системного блоку, і перевірити відомості, написані на планках пам'яті. Також візуально можна перевірити тип пам'яті DDR/DDR2/DDR3 і швидкість модулів пам'яті. Якщо ви вирішили зайнятися апгрейдом, то ці відомості будуть дуже важливі для вас. Заодно ви побачите, яка у вас материнська плата, і зможете знайти відомості про неї.
2
Також можна знайти керівництво до материнської плати, або хоча б гарантійний талон. У цих паперах також можна знайти відомості про модулях пам'яті. У керівництві до материнської плати, ви зможете дізнатися, які обмеження за обсягом пам'яті існують у материнської плати.
3
Якщо перші два способи вам не допомогли, або ви не знайшли керівництво до материнської плати, а розкрити корпус не вистачає кваліфікації, тоді можна використовувати спеціальне програмне забезпечення. Цих програм існує велика кількість. Є безкоштовні маленькі програмки, які призначені спеціально для роботи з пам'яттю. Але такі програмні комплекси, як правило, дуже дорогі і громіздкі. Більшості користувачів вони будуть тільки заважати, ніж допомагати.
4
Розглянемо програму cpuz. Її можна скачати з інтернету. Вона безкоштовна, важить дуже мало, не вимагає установки. Вона може запускатися з будь флешки, або дискети, тобто з будь-якого зовнішнього пристрою.
5
Все що вам знадобиться зробити - просто натиснути два рази по значку програми і почекати кілька секунд, поки програма прочитає всі необхідні відомості. Після завершення роботи вона видасть відомості про материнську плату і модулях пам'яті. Якщо вам потрібні відомості про BIOS, про мікропроцесорі і т.д., то ця програма також допоможе вам у цьому.