Як зробити голос м'якше. Як пом'якшити голосові зв'язки.

При спілкуванні ключову роль відіграють тембр голоси і інтонація, з якою людина розмовляє. У разі, якщо голос хрипкий і грубий, ви швидше викличте почуття закритості, оскільки такий голос асоціюється у людини з агресією. У разі, якщо голос високий і крикливий, то при різких перепадах тональності він здатний викликати сильне роздратування. Необхідно розмовляти спокійним, рівним, чуть грудним голосом, так як, згідно зі статистикою, саме такий тон викликає позитивні реакції при розмові. Для цього необхідно пом'якшити голосові зв'язки.
Інструкція
1
Перш за все, зверніть увагу на те, що ви їсте. Для того, щоб підвищити еластичність голосових зв'язок і пом'якшити голос, необхідно щоранку натщесерце випивати свіже сире яйце. Переважно, щоб яйця були домашні, так як поставляються з фабрик не такий корисні, як домашні.
2
Їжте мед і пийте гарячий чай з шматочками лимона. Ці продукти позитивно діють на голосові зв'язки, допомагаючи їм зберігати еластичність і роблячи голос м'якше.
3
Куріть якомога менше, або не курите зовсім. Під впливом тютюну голос стає різким і хрипким, так як від диму зв'язки втрачають свою еластичність.
4
Посміхайтеся під час розмови. Доведено, що у випадку, якщо людина починає посміхатися під час розмови, то його голос стає більш м'яким і приємним до слуху - це зворотна психосоматическая реакція. До того ж, якщо ви будете посміхатися, навіть якщо ви говорите по телефону, ви зможете бути більш доброзичливі, ніж якщо не будете.
Приємний голос найчастіше є запорукою успішного спілкування. Його приємно слухати і, як наслідок, добре поставленим голос ом набагато простіше надати необхідний вплив на співрозмовника. Дуже мала кількість людей, всього близько п'яти відсотків, мають гарний голос від народження. Якщо ви не входите в їх число - не впадайте у відчай, ви можете поставити собі голос і зробити його звучання приємним за допомогою спеціальних вправ.
Інструкція
1
Прочистите горло і звільніть легені від зайвого повітря, глибоко вдихнувши і видихнувши. Ваша шия повинна бути розслаблена. Спокійно і неголосно витягайте звук "А", при цьому нахиляючи голову вперед. Відзначайте для себе, як змінюється звук при нахилі голови. Запам'ятайте те положення голови, яке сприяє найбільш милозвучних вимові.
2
Закрийте рот і розслабте вилиці особи. "Помичіте", начебто якби ви задумалися, працюючи при цьому гортанню. Відстежуйте зміна тональності голос а і визначте найбільш приємний по висоті тон, після чого потренируйтесь в його відтворенні.
3
Пропрацюйте інтонацію голос а. Ви повинні розуміти, як змінюється інтонація голос а відповідно до обстановки, в якій вимовляються слова. В обстановці ділових переговорів вона одна, а вдома - вона зовсім інша. Майте на увазі, що в кожній ситуації прийнятна тільки підходяща їй тональність. Ваша інтонація також повинна змінюватися в залежності від того, на що ви хочете встановити акцент. Програйте різні рольові моделі, щоб навчитися відокремлювати один тон від іншого.
4
Вправляйтеся по кілька разів на день для того, щоб досягти максимального результату. Найкраще ці вправи проводити в парі, але якщо це неможливо, використовуйте аудиозаписують пристрій для контролю рівня звуку свого голос а.
5
У разі ж, якщо у вас є які-небудь відхилення в мові, такі як заїкання, неправильна вимова або тональність промови, яку ви не можете виправити, варто звернутися до лікаря для корекції.