Як зробити ряжанку в домашніх умовах. Як приготувати ряжанка з пінками.

Ряжанка - це не тільки смачний, але і корисний кисломолочний продукт. В ряжанку містяться такі ж корисні речовини, що і в молоці, але засвоюються вони організмом набагато краще. Цей кисломолочний продукт можна приготувати в домашніх умовах в духовці або в печі. Як же правильно зробити домашню ряжанку ?
Вам знадобиться
    • Свіже коров'яче молоко
    • кілька ложок сметани
    • каструля з товстими стінками.
Інструкція
1
Візьміть пару літрів свіжого коров'ячого несепарірованного (з вершками) молока. Якщо домашнього молока немає, купите в магазині найсвіжіше і жирне. Налийте молоко в каструльку і поставте нудитися на вогонь. Якщо у вас вдома є піч, поставте закіпяченное молоко в теплу піч.
2
Томіть молоко на маленькому вогні на пальнику або в духовці при температурі 150 ° C приблизно годину - півтори. Слідкуйте, щоб молоко не кипіло, а саме нудилося. Топлене молоко повинно вийти красивого кремового відтінку з щільною пінкою. Чим довше молоко нудитися, тим воно стає темніше.
3
Остудіть топлене молоко до температури 35-37 ° C. Додайте в каструльку 1-2 ложки сметани, обережно розмішайте і залиште сквашуватися на 5-7 годин у теплому місці.
4
За бажанням можете додати в готову ряжанку цукор. Для отримання більш густої консистенції охолодіть готову ряжанку в холодильнику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tYz1Gc85nIY
Зверніть увагу
Зберігати приготовлений продукт потрібно в холодильнику.
Корисна порада
Не можна класти сметану в гаряче молоко, інакше воно свернется.Помніте, що з усіх кисломолочних продуктів, ряжанка найкалорійніша.